Auto moto

Správna starostlivosť stojí za to

Väčšina z vás pravdepodobne pôjde na svah ešte na Veľkú noc, potom len veľmi zriedka príde ďalšia snežná perina. Nastane obdobie, kedy sa príroda začína prebúdzať zo zimného spánku a my s ňou. Prvé kvety, zelená tráva a konečne spev vtákov.

dva snowboardy

Snowboardové vybavenie si určite vyžaduje dobrú starostlivosť, ktorá predlžuje jeho životnosť. Odevy čakajú na vašu práčku a vaša doska a topánky musia byť dôkladne vyčistené a uskladnené v suchom prostredí. Každé čistenie by malo mať pevný plán, ktorý budete dodržiavať. Stanovte si jasné ciele a postupujte systematicky.

Lyže a snowboard dobre zazimujte
Najskôr prejdite na špecializovaný servis, kde môžete nechať opraviť drážky a akékoľvek chyby na posuvnej ploche. Dôležitá je tiež základná úprava voskom, ktorá chráni dosku a lyže a tiež ich jedinečné vlastnosti. Poskytuje správnu výživu, hydratáciu a zachováva flexibilitu. Vždy ich uložte do pôvodného obalu a nenechávajte je len tak na vzduchu. Toto vytvorí ideálne prostredie. Pre snowboard je najlepšie, keď je položený. Nezabudnite na boby, korčule alebo sane.

Každá sezóna je iná
To platí najmä v módnom priemysle, ale aj v odvetví športu. Možno, že vaša doska vyjde z módy a budete chcieť novú. Potom sa pozrite na aktuálne ponuky renomovaných predajcov, ktorí sa na vás budú valiť takmer koncom leta.
Môžete dokonca vybrať typové dosky určené výhradne pre pokročilých športovcov, ženy alebo deti. Tento typ športu má tú výhodu, že ho môžu vyskúšať ľudia v každom veku. Nie je žiadnou výnimkou, že staršie ročníky idú s dobou, čo by ste isto nečakali.

sníh

Okrem dosky budete potrebovať aj perfektne tvarované topánky a viazanie, ktoré by ste mali vždy kúpiť spolu. Stavte na osvedčených značkách, ktoré zaručujú kvalitu a dobrú cenovú ponuku. V prípade, že si neviete rady, požiadajte predajcu o riešenie na mieru. Určite vás v tom nenechá!