Dom a byt

Ako vybrať doplnky a dekorácie do detskej izby?

Snáď každé dieťa miluje knihy. Aspoň väčšina z nás to tak mala už odmalička. Preto tiež väčšina rodičov nakupuje poličky, kde končia rozprávkové príbehy a neskôr aj učebnice do školy. Okrem toho sem môžete umiestniť glóbus alebo aj obľúbených hrdinov vášho potomka, ktorí ho budú strážiť vo spaní. Skúste sa pozrieť pre inšpiráciu sem: www.detskapostel.com/policky-do-detskej-izby/. Čo sa týka materiálov máte na výber z klasického dreva alebo môžete voliť aj kombináciu rôznych ďalších variantov materiálov (lamino, škôl či kov).

Velikonoční chlapeček

Rozhodne sa bude hodiť dekoratívna lampička pre nočné svietenie, ktorá zaženie preč všetky príšery. Tiež hviezdna obloha nad hlavou upokojí snáď každého ustrašeného benjamínka, ktorý nemôže zaspať.

Plyšoví medvídci

Spacie vaky alebo kreslá
Slúžia nielen na sedenie, ale aj na relaxáciu. Tieto vysoko moderné doplnky zaznamenali v poslednej dobe veľký boom hlavne vďaka svojim nenapodobiteľným vlastnostiam. Sú veľmi ľahké, takže s nimi môžete dobre manipulovať. Navyše si ich môžete vytvarovať podľa vašej fantázie, to s klasickou stoličkou asi veľmi nepôjde. Sú tiež bezpečné, takže sa nemusíte báť žiadneho pádu z veľkej výšky. Vaky majú totiž pevnú vnútornú konštrukciu a náplň zo špeciálnych PE guličiek. Už žiadne hrany, ktoré by ohrozovali vaše deti. Dajú sa využiť v interiéri aj exteriéri. Medzi najobľúbenejšie patrí model kopacej lopty u chalanov alebo ovocia.

Bonbony

Vreckáre a dekorácie z látok
Jedná sa o osvedčené a praktické doplnky, ktoré ponúkajú navyše aj zväčšenie úložného priestoru. Navyše zabránia kontaktu s nepríjemným studeným múrom a ponúkajú útočisko pre obľúbené plyšové hračky a ďalších miláčikov. Váš potomok má tak útulný kútik, kde si môže zaliezť kedykoľvek chce. Veľmi obľúbené sú v súčasnej dobe rôzne domčeky, stany alebo indiánske típí.
Klasické drevené dekorácie ale stále víťazia na celej čiare a to nejde len o poličky, ale patria sem aj truhly na hračky, aj. Teraz už je to len na vás.