Produkty

Horúce trendy nielen pre rebelky

Keď sa na seba pozriete, viete celkom rýchlo, že nikdy nebudete patriť medzi tie jemné dievčatá, princezné z rozprávok alebo nežné víly z časopisov. Idete si svojou cestou a nenecháte si nič vnucovať. Práve preto hľadáte niečo, čo by dokonale odrážalo váš štýl. Práve pre vás sú určené gél laky, ktoré nesú príznačný názov GRUNGE. Nejde iba o hudobný žáner, je to vyložene životný štýl.
Ak sa pre vás jedná o cudzí pojem, sme tu práve preto, aby sme vám povedali všetko potrebné.

manikúra

Grunge je hudobný štýl, ktorý vznikol v polovici osemdesiatych rokov v USA. Vyznačuje sa surovosťou, ktorú vyludzujú hudobné nástroje garážových kapiel. Oslovil veľa mladých ľudí, ktorí chceli zmeniť svet a nesúhlasili s vtedajšou spoločnosťou. Najslávnejším predstaviteľom Grunge bol jednoznačne Kurt Cobain.
Svet nás bude asi hnevať stále, to sa nikdy nezmení. A práve vy tak môžete dať najavo svoj názor pomocou vašich rúk.

Na svietivé farby rovno zabudnite, tie sa k tomuto štýlu akosi nehodia. Priamo mu odporujú. Zamerajte sa na odtiene šedej, čiernej alebo tmavo olivovej. Ucelenú ponuku nájdete aj u ardell, kde si môžete vyberať z klasických alebo aj gél lakov.
K tomu patrí bezpochyby aj váš outfit, ktorému by mala dominovať čierna farba v kombinácii s kožou alebo džínsovinou.

umělé gely

Nielen pokožka môže byť odhalená
Ak napriek tomu nechcete zahltiť vaše nechty čiernou farbou, môžete skúsiť aj iný variant lakovania, ktoré nemá čo do činenia z princeznami.
Jedná sa o nenápadný trend, ktorý si žil svojím životom dlho bez povšimnutia. Hovoríme o odhalenom nail artu, ktorý uchvátil mnohé ženy a tie už nechcú na svojich rukách nič iné. Dokonale zrkadlí leto s jeho radovánkami a budete s ním aj hviezdou na rockovom festivale. Celý vtip tkvie v odľahčenie, ktoré vďaka nemu doprajte aj našim nechtom. Stačí vám len trocha jemného olejčeka a práce pilníkom. Odhalené nechtové lôžka totiž môže ukázať každá z nás.
Záleží len na vás, ktorý trend vás osloví a vydáte sa s ním na dobrodružnú cestu s lakom a pilníkom v ruke.