Dom a byt

Príroda na dosah ruky


Zrejme veľa z nás už malo možnosť zažiť tú atmosféru, kedy sme išli na chatku do lesa. Vybavia sa nám iba príjemné pocity zložené zo spomienok na čerstvý vzduch a hlavne vôňu lesa. Túto vôňu a svieži vzduch majú na svedomí stromy, konkrétnejšie smreky a borovice, z ktorých sú zložené i čoraz viac populárnejšie voľby obkladov pre naše domácnosti. Takže áno, populárne obklady dnešnej doby sú zložená z toho najkvalitnejšieho dreva, aké u nás doma na Slovensku máme. V tomto smere je najvýhodnejším riešením pýtať sa na tatranský profil. Tatranský profil je prevedenie z dreva, ktoré zahŕňa všetko od drevenej podlahy až po terasu, či exteriérové vybavenie v podobe altánku. Konkrétnejšie sa budeme venovať službe s názvom zrubový obklad.

Ptačí budka

V tomto prípade sa jedná prevažne o výrobu zo smrekového dreva, ktoré je častou voľbou z dôvodu svojich charakteristických vlastností, ktoré sú povedal by som perfektné, na vyhotovenie luxusnej miestnosti, v ktorej bude v zimnom období pocit tepla a v celom ročnom období spomínaná vôňa a sviežosť, ktorou je tento materiál zo smrekového dreva známy. Je to ako sme boli obklopení prírodou a týmito smrekmi 24 hodín denne. Je to, samozrejme pozitívna vec. Veď i ľuďom, ktorí majú stres a následne problémy s dýchaním a tým pádom i so srdcom a celým cievnym obehom sa odporúča aspoň na 1 hodinu denne navštíviť les alebo prinajmenšom mestský park, v ktorom sa nachádzajú stromy a trocha prírody.

Zeleň

Tento obklad je využiteľný pre celý interiér domu i exterriér a rôzne doplnky. Predstavme si krásnu, novodobú chatu, ktorá je obložená kvalitným drevom zvonku i zvnútra, pričom obložený je i balkón. Viem, už len predstaviť si to je skvelé. Tieto spomínané obklady môžeme využiť na vylepšenie či stavbu chaty v horskom prostredí ale takisto i na zluxusnenie a obloženie našej domácnosti, ktorá sa zmení na nepoznanie, no v tom najlepšom zmysle slova. Príjemné teplo a vôňa nás budú sprevádzať na každom našom kroku. Jedná sa o populárnu a stále čoraz viac „in“ metódu bývania.

Šiška


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup