Produkty

Dobrodružstvo pre deti

Deti túžia po rôznych veciach. Niektoré nedajú dopustiť na hračky, dievčatá si potrpia na oblečenie, chlapci zase na autíčka a je naozaj málo detí, ktoré nechcú vo svojom živote techniku. V dnešnej dobe je naozaj málo detí, ktoré nemajú výkonný mobil, počítač alebo tablet. Bohužiaľ, stále častejšie a častejšie ich vidíte už len s tým. Dosť sa to odlišuje od toho, čo z detstva poznáme my. Deti už teraz naozaj málokedy vybehnú len tak vonku a vymýšľajú hry. Aj keď, samozrejme, nebudeme negatívni, určite sa nájdu aj také.

Kým deťom neukážeme, že je aj iná cesta ako hranie počítačových hier, nikdy to nezmenia. Čítanie kníh má človek buď v sebe, alebo nie, ale hranie je v deťoch odpradávna zakorenené. Musíme ich však naučiť, ako sa majú hrať, pretože samy to nevedia. A kým im my, rodičia, len dáme do ruky tablet a tvárime sa, že sa nič nedeje, nikdy sa to nenaučia. No ako zariadiť, aby vaše deti prestali čumieť do bední a začali si užívať detstvo?

Dvě žáby na posteli

Keď máte dve deti, najväčšiu radosť im urobí poschodova postel. Im a aj vám. Viete prečo? Pretože to je niečo, po čom túži každé dieťa. Nezáleží na tom, v ktorom období, alebo v ktorých rokoch ste sa narodili, ak ste mali súrodenca, určite ste ju chceli. Závideli ste kamarátom, ktorí ju mali a neustále ste rodičov otravovali s tým, že ju chcete tiež. Je to pochopiteľné a ak sa vám to možno nezdá, môžete veriť tomu, že vaše deti to budú chcieť tiež.

Sourozenci

Stačí, že im to skúsite povedať. Sami uvidíte, že každý člen vašej rodiny bude nadšený. Deti si budú stavať bunkre, hrať sa na rôzne bitky, na hrad a na čokoľvek, čo im fantázia dovolí. A práve na to je toto to najlepšie riešenie. Na prebudenie ich kreatívneho myslenia a fantázie, ktorá im chýba. Sami uvidíte, aké budú veselé a ako sa budú tešiť. Nič lepšie im nemôžete kúpiť, to si môžete byť istý.