Produkty

Jesenné trendy v móde pre psov

Jesenné dažde sú celkom nepríjemné nielen pre nás, ale aj pre naše domáce zvieratá. Vzduch je viac surový a dážď sa dostane rýchlo do kožúšku, ktorý je potom nepríjemne mokrý a studený. Niekedy je počasie tak nepríjemné, že sa dá povedať, že človek by ani psa nevyhnal.
Preto existuje módny guru, ktorý poradí ako obliecť vašich domácich maznáčikov. Oni vám povedia, ako si vybrať funkčné oblečenie a trendy kusy pre každodenné nosenie.

štěňátka

Nalaďte sa na svojho maznáčika
Nie je to len o farbách, ale aj o štýle šiat, ktoré závisia od našej osobnosti a chuti. Niekedy sa vyplatí investovať do špecializovaných http://www.nace.sk/nace/47-41-0-maloobchod-s-pocitacmi-perifernymi-jednotkami-a-softverom-v-specializovanych-predajniach/krajčírskych služieb, ktoré vám pomôžu dosiahnuť požadovaný účinok.
V každom prípade by vám nemali chýbať:
· čiapka alebo klobúčik
· plášť do dažďa
· topánočky
· alebo efektívny overal.
Nebojte sa dokonca staviť na pletené a funkčné modely, ktoré vám pripomínajú detstvo. Veď vaša babička bola schopná vytvoriť kúzelné trendy kúsky so zaujímavými vzormi.

Aké farby sa budú teraz nosiť?
Nemusíte udržiavať trendy rovnako ako iní. Nebojte sa staviť na svoje vlastné pocity a chuť, možno vaša voľba bude najviac IN. Napriek tomu sú už dlhú dobu v popredí prírodné tóny v prírodných odtieňoch, ktoré vyhovujú každej rase. Napriek tomu ich môžete pridať do výraznejších komponentov vo forme čiapky alebo kabáta. Ale tento rok určite vsaďte na hnedú, béžovú alebo šedú. Tieto farby budú určite vyhovovať vám obom.

Čo si vybrať doplnky
Veľmi efektívna je kapucňa, reflexné pruhy alebo klobúk.Týmto spôsobom úplne vyrazíte vášmu okoliu dych. Fantázia nie je nijako obmedzená a na trhu je veľa zaujímavých a moderných variantov.

jezevčík

Praktická stránka
Oblečenie isto oceníte, ak chováte menšie plemeno alebo psíka s divokým temperamentom. Vďaka nim budete mať vaše domáce zvieratá trvalo termoregulované najmä v bedrovej a obličkovej oblasti. Tým sa zabráni nepríjemným prechladnutiam. Celý komplet potom dokončia štýlové topánky v snehu.

Vždy všetko závisí od povahy vášho domáceho maznáčika. Niektorí vám aj tak nebudú tolerovať žiadne obmedzenia vo forme oblečenia. Nadarmo ich budete presviedčať, že je to len pre ich dobro.