Produkty

Malé psíky si zaslúžia pozornosť

Každá z nás dúfala, že raz bude mať psíka. Pre ženu je táto túžba niekedy oveľa väčšia ako pre chlapcov. Dievčatá sa predsa potrebujú túliť a mať doma kamoša, ktorý je tu vždy pre ňu je naozaj neskutočná výhra. Hlavne vtedy, keď máte depresiu, prídete domov zo školy naozaj smutná, lebo sa vám niekto posmieval. A ten psík tam na vás čaká, vrtí na vás chvostom a teší sa, že vás vidí. Vtedy si naozaj pomyslíte, že je pri vás niekto, kto vás má skutočne veľmi rád. Okrem toho však mnohé ženy dúfajú, že práve vďaka psíkovi budú mať v sebe materské inštinkty. Nuž, to necháme na posúdenie.

čivava

Ak ste však v detstve psa nemali, prišli ste naozaj o veľa zážitkov, ktoré môžu byť spojené len s nimi. To ale vôbec nevadí. Nikto vám predsa nemôže zakázať, aby ste mali psa teraz, no nie? Ak naň máte dostatok času a priestoru, prečo by ste ho nemohli mať? Ak však bývate v malom byte, určite si dajte pozor na to, akú rasu si vyberiete. Určite by ste si do bytu nemali ťahať veľkého psa, ktorý potrebuje veľa pohybu. Keď bude mať veľa energie, v byte sa bude iba trápiť. Taký psík určite patrí do domu. Naopak malé psíky sú do bytu ako stvorené.

obojky

Napriek tomu mať malého psíka je tiež obrovská zodpovednosť. Hlavne preto, že v zime s ním budete možno prežívať krušné chvíle. Nie je nič horšie, ako keď vidíte vášho psíka, ako sa klepe od zimy a pozerá na vás, kedy konečne pôjdete domov. Ešte, že existuje oblečenie pre čivavy. Vďaka nemu bude váš malý psí kamarát v teple. Musíte ho predsa brávať vonku pravidelne a keď mu dáte štýlový sveter či mikinu, ktoré sú pre psov určené, môže sa pokojne váľať aj v snehu. Prečo by vám to malo prekážať, no nie? Veď je to len pre jeho potešenie. Okrem toho sa môžete vyblázniť aj vy a zladiť si svoj outfit s tým, ktorý má na sebe váš chlpáčik. Je to spojenie príjemného s užitočným.