Produkty

Poistenie auta na základe vášho výberu


Zákonnépoistenie autamusí mať uzatvorené každý užívateľ vozidla. Jedná sa o poistenie zodpovednosti za škodu, ktorú spôsobí prevádzka motorového vozidla a z tohto poistenia je následne hradená škoda tretej strane, teda poškodenému.

Obsahom poistenia je škoda na zdraví a škoda za poškodenie, z ktorých vyplývajú ďalšie prípadné odškodnenia ako napríklad nemocenská, ušlý zisk a podobne.
Pokiaľ nie je uzatvorené toto poistenie, tak hrozí držiteľovi motorového vozidla pokuta.

pojištění

Poďme sa však pozrieť, aké možnosti výberu poistenia má držiteľ vozidla.
Aj keď sa jedná o zákonné poistenie, zákon nevymedzuje konkrétnu poisťovňu poverenú k uzatváraniu týchto poistných zmlúv. Jej výber je na držiteľovi vozidla. Rozhodovať sa môže podľa rozsahu služieb zahrnutých v tomto poistení, ale tiež podľa ceny.

Cena pre poistenie auta je asi najrozhodujúcejší faktor.

Vďaka on-line systémom má klient možnosť uzatvoriť zmluvu o zákonnom poistení vozidla on-line. A nielen to. Klient si môže rovno vypočítať, koľko a za čo by v jednotlivých poisťovniach platil. Výpočet zvládne úplne každý, pretože stačí len pár základných informácií a hlavne informácií o vozidle, ktoré nájdete v technickom preukaze a výsledok je na svete.

kalkulace

Odrazu zistíte, že za rovnaké služby platíte viac, než by ste platili inde. A to je dôkaz toho, že je na čase všetko zmeniť.
Konečnú cenu ovplyvňuje nielen výber poisťovne, ale aj rok výroby vozidla, objem a predovšetkým jazdenie bez nehôd, na základe ktorého získate vysoké bonusy. Vodičov, ktorí jazdia svedomito a bezpečne je potrebné odmeniť.
Výpočet a výber vhodnej poisťovne je samozrejme zdarmaa v prípade potreby máte možnosť využiť aj kontakty, na ktorých vám ochotne poradia.
Vozidlo je týmto spôsobom poistené v rámci celej Európskej únie a štátoch Island, Švajčiarsko a Nórsko.