Produkty

Zažmurkajte na celý svet

Myslíme si, že je pomerne ľahké nájsť na sebe niečo, čoho vylepšením si zvýšite sebavedomie. Horšie je to už s prevedením. Kým väčšina žien mysli na krajšiu postavu alebo väčšie prsia, na okno do duše akosi každý zabúda. Čokoľvek, s čím je človek nespokojný môže relatívne zakryť. Čokoľvek, okrem očí. Oči sú vo všeobecnosti považované na mnohých ženách za to najkrajšie. Našťastie, veľa žien na svoje oči nemôže povedať zlé slovko. No aj napriek tomu nevyjdú z domu bez toho, aby ich zvýraznili. Špirála je absolútnou nutnosťou v obsahu každej kozmetickej taštičky a pritom zďaleka nie je potrebná. Len keby mala žena trochu hustejšie riasy.

řasy

Základ, na ktorom môžete stavať

Ak aj vy patríte k ženám, ktoré potrebujú svoje oči maľovať, asi ste ešte neskúšali nalepovanie umelých mihalníc. Je prirodzené, ak k nim máte nedôveru alebo ich považujete za zbytočnú záťaž. No to ste asi neskúšali produkty značky Ardell, ktoré sú všade po svete zárukou zvodného pohľadu bez kvapky mejkapu a dotyku kefky na špirále. Žiadne nutné točenie a ani farbenie. Jednoducho nalepíte pár trsov, aby ste spoznali, aké ľahké to majú pri líčení ženy s prirodzené hustými mihalnicami.

očička

Mejkap od rána do rušného večera

Ste ženou, ktorá by rada cez deň lietala po svete nenamaľovaná a svoj pôvab dokonalo mejkapom zvýraznila až večer? To neznamená, že bez mejkapu máte byť šedá myška. Ak vlastné mihalnice nestačia, Ardell sa postará o to, aby bol váš pohľad neprehliadnuteľný aj cez deň. Ale nijako výrazne. Ak chcete okolie trochu oklamať, presvedčte ho, že máte krásne dlhé a husté vlasy od narodenia. Že neuveria? Neuveríte vy, až vyskúšate prvé prírodné trsy!