Produkty

Ako správne zariadiť vašu obývačku

Záleží veľa na tom, na aké vsádzate materiály. Máte radšej moderný kovový lesk alebo sa obraciate skôr k tradícii? Ani jedno nie je zle a výborné je, že môžete kombinovať rôzne štýly, ktoré vám vytvoria jedinečný celok.
Tak napríklad tradičné drevo vám môže urobiť naozajstnú službu. Veľmi dobre zapadne do akéhokoľvek interiéru. Trebárs tv stolíky z dreva sú jedinečné a môžete si vyberať z radu zaujímavých prevedení.

tv stolek

ØPrirodzené ladenie
Štýlová klasika podčiarkne ducha celej miestnosti, kde sa budete cítiť naozaj útulne. Môžete vyberať z rôznych veľkostí, tvarov a aj farebných odtieňov. Prednostne volíme tiež kresbu dreva, ktorú už v danom izbe máme. Stolík tak prirodzene zapadne do miestnosti. Medzi najobľúbenejšie patrí svetlý buk, smrek alebo borovica. Pre milovníkov tmavších odtieňov je tu mahagón alebo čerešňa.

ØStanovište pre ďalšiu elektroniku
Televízny stolík by mal byť natoľko priestranný, aby dokázal pojať napríklad DVD prehrávač a vašu zbierku obľúbených filmov. Rohový variant vám príliš priestoru neponúkne, za to štandard áno. Na základe nášho vkusu si môžete vybrať jednoduchšie varianty alebo tiež zložitejšie modely s bohatým úložným priestorom. Radšej vyberajte uzatvárateľný model, u ktorého vás totiž nebude toľko rušiť vysoký nános prachu.

ovladač

ØAj kolieska sú dôležité
Niekedy vám nebude stačiť len handrička a saponát v ruke. Dobré kolieska vám umožní presúvať tento kus nábytku po byte a tak budete môcť kedykoľvek upratať. Dostanete sa sem ľahko pomocou vysávača alebo mopu.
Teraz už zostáva zvoliť len ten správny obchod, v ktorom nakúpite a môžete sa radovať z novinky u vás doma.
Dve šikovné ruky potom stačia na montáž a v priebehu malej chvíľky máte všetko hotové. Vaša obývačka si naozaj zaslúži skrášlenie a navyše ide aj o veľmi praktickú záležitosť.
Skúste sa pozrieť na internet, kde nájdete potrebnú inšpiráciu a rady, ktoré vám pomôžu pri výbere. Veľa šťastia!