Produkty

Snowboarding? Pripravme sa online

Snowboarding nie je taká jednoduchá vec, ako by sa mohlo zdať, keď túto aktivitu sledujeme v TV. Skúsiť si to na vlastnej koži je predsa čosi celkom iné, no ak sa to správne naučíme, môžeme si jazdu vychutnávať naplno a zažijeme skvelý zážitok. Lenže k tomu nepotrebujeme len dobrého učiteľa, ale hlavne správnu výstroj. Od snowboardu až po viazanie a obuv, všetko musí byť zhotovené pre kvalitnú jazdu. Až po tomto podstatnom bode sa môžeme ísť učiť snowboardovať. Na kvalitné snowboardy a doplnky Vám nechám odporučenie vo forme odkazu:

Odkaz nás presmeruje do e-shopu, kde máme na výber snowboardy a dôležité doplnky ako obuv, viazanie a prilby. Okrem iného však aj rukavice, čiapky a nohavice, ktoré vyzerajú cool a sú ako stvorené pre túto aktivitu do zimného počasia. Rozpíšem Vám to však približnejšie, aby sme sa vedeli lepšie orientovať.
Snowboardy: DC, CIRCUIT AMPTEK, HELLRAISER, MYTH, ROSSIGNOL, SUGAR BANANA, DANNY KASS, BLUNT, CLASH, DESCENDANT, GENIE, CHOPPER, CUSTOM SMALLS, PROCESS SMALLS.

Ide o rôzne typy, rôznych veľkostí. Záleží už len na Vás, aký typ jazdy preferujete a akému typu snowboardu dáte prednosť. Vyberajme i podľa toho, či sme začiatočníci, skúsenejší, či profesionáli. Niektoré sú vhodnejšie pre mužov, iné pre ženy a takisto myslíme i na deti. Vyberie si každý. Ceny sa pohybujú od 79. 96 eura po 299. 95 eúr, no v priemere rátajme tak s cenami okolo 200 eúr. Plus- mínus. Momentálne sú však zľavy.

Čo sa týka doplnkov, tie by sme nemali zanedbať, pokiaľ sa jedná napríklad o obuv značiek DC, ktoré na e- shope nájdeme takisto. DC má už vo svete svoje meno a o tejto značke ste už určite počuli i Vy. Vyrábajú i snowboardovú obuv, ktorá je kvalitná a vyrobená do zasneženého terénu a hlavne na riadenie dosky snowboardu.

tatry

Odkaz smerujúci na tento e- shop nám poskytuje i viac kvalitných a značkových doplnkov, ktoré určite oceníme. Stačí sa len pozrieť.