Nezařazené

Plastové palety

Plastové palety vám umožnia prepravu rôznych produktov v oblasti vášho podnikania, či už je to potravinársky, strojársky alebo iný priemysel. Plastové palety sú vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je recyklovateľný a nepoškodzuje životné prostredie. Plastové palety sú dostatočne pevné a vyznačujú sa univerzálnymi rozmermi. Vďaka nim premiestnite z miesta na miesto aj produkty, ktoré majú vyššiu hmotnosť a to jednoducho a ľahko.

plastová paleta č.1

Plastové palety sú vhodné pre prepravu a skladovanie. Sú výbornou pomôckou vo vašom podnikaní s tovarom akéhokoľvek druhu. Nie sú náročné na údržbu http://www.utb.cz/file/22587_1_1/ a čistenie.

V ponuke nájdete niekoľko rozmerov paliet, ktoré sú vhodné pre osobné a podnikateľské potreby. Palety sú pevné, stabilné a zapadajú do seba, takže ich môžete naukladať na seba a takýmto spôsobom transportovať alebo uskladňovať. Sú odolné nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia ako sú napríklad plesne, vyznačujú sa dlhou životnosťou a sú dostatočne praktické a funkčné.

plastová paleta č.2

Plastové palety predaj sa dodávajú našim zákazníkom na základe ich objednávok. Vyznačujú sa prístupnými cenami v porovnaní s drevenými cenami. Sledujte našu webovú stránku a dozviete sa o cenovej ponuke viac. Paleta určená na predaj je zobrazená na príslušnej fotografii v danom tvare, farbe a v prislúchajúcich rozmeroch. Pod fotografiou sa nachádza detailný popis produktu, kde nájdete všetky potrebné informácie vrátane ceny za kus.

V prípade záujmu vám už nezostáva nič iné, ako vyplniť objednávku a zaslať nám ju. Následne si tovar preberiete na vami zadanej adrese v priebehu niekoľkých pracovných dní. Tešíme sa na spoluprácu s vami. Teší nás, že môžeme aj takýmto spôsobom skvalitňovať fungovanie v jednotlivých odvetviach, spríjemňovať a uľahčovať určité činnosti, ktoré sa týkajú predovšetkým premiestňovania tovaru do predajne, do skladu alebo na iné požadované miesto. Jednotlivým paletám prislúchajú konkrétne názvy, ktoré sme vytvorili so zámerom ich označenia a umiestnenia na webovej stránke.