Nezařazené

Seriálové jednotky

Letné mesiace väčšina z nás trávi vonku s priateľmi, na kúpaliska či len tak s kávičkou na terase. No v zime, kedy sa stmieva už poobede si mnohí hľadajú aktivity, ktoré by im vyplnili voľný čas po príchode z práce či roboty. Upršané, chladné dni sú ako stvorené pre gauč, deku a televízor. Aj keď dobrých filmov na staniciach až tak veľa nenájdete, každý má nejaký obľúbený seriál, ku ktorému si sadá každý deň. Ktoré populárne si môžete každodenne pozrieť na našich obrazovkách?

animovaný seriál
 
Simpsonovci                           Veľká klasika, ktorá aj napriek tomu, že ide o animovaný seriál, patrí medzi top seriály pre dospelých. Žltú rodinku na čele so svojským Homerom určite netreba predstavovať. Základom je sarkastický humor a zosmiešnenie často známych osobností z oblasti politiky, športu či šou biznisu. Zakladateľom je Matt Groening a svoj úspech odzrkadlil už v 30-tich sériách, čo je na seriál neuveriteľné číslo. Simpsonovcov považujú za nesmrteľnú klasiku a preto sú odklepnuté už aj ďalšie 2 série a my sa tak môžeme tešiť na nové diely. Matt preukazuje svoje kvality aj v ďalšom jeho úspešnom kreslenom seriáli a to Futurama.                          
 
Teória veľkého tresku             Zo začiatku nežal The Big Bang Theory až tak veľký úspech a herci za účinkovanie zarábali len niekoľko tisíc Eur. Dnes si partička bláznivých vedcov s ich priateľkami získala srdcia mnohých divákov. Aj keď možno trochu netradičný humor, ktorý nie je pre každého, každý diel prináša množstvo vtipných hlášok a hlavne dobrých hereckých vystúpení.

herečka
 
Oteckovia                               Tvorcovia slovenských oteckov možno ani nepredpokladali aký úspech si u nás získa partia štyroch oteckov. Aj vďaka sympatickým hereckým výkonom našich kvalitných účinkujúcich si každý večer pred televízor sadá nejedna rodina. Veľký úspech zožali najmä detské hviezdy, ktoré si vďaka svojim roliam dláždia úspešnú kariéru.