Produkty

Kde sa dajú nakúpiť pánske tričká?

K najobľúbenejšiu oblečeniu pánov patria pánske tričká. Nachádzajú sa v každej pánskej skrini. Je to typ oblečenia, ktoré vie byť elegantné a moderné zároveň. Nosia ich všade. Keby mohli dali by si ich aj na pohreb.

Dochádzajú vám obľúbené tričká?

Dochádzajú vám obľúbené tričká a vy stále dookola nosíte tie isté kúsky? Nevyhadzujte zbytočne peniaze a nakúpte u nás vo výpredaji. Kliknite na Pánske tričká výpredaj Bigstarjeans.sk.

panske tricka vypredaj

Ako si vybrať správne pánske tričko o?

Na jar a v lete sú obľúbené tričká s krátkym rukávom. Viete ich nosiť celoročne. V jesenných a zimných mesiacoch páni uprednostňujú tričká s dlhým rukávom. Základ je aby boli pohodlné. Pri výbere zohľadnite rozmery, farbu, materiál, vzor a strih.

Vzor a farba tričiek

Pri výbere vzoru sa zamerajte na váš vkus. Položte si otázku, čo radi nosíte? V čom sa cítite pohodlne? Kde tričko budete najčastejšie nosiť? Muži najčastejšie nosia tričká k džínsom, ku ktorým sa hodí väčšina farieb. Najobľúbenejšou farbou po ktorej muži siahajú je čierna a tmavšie odtiene modrej. Taktiež tričká bez potlače a loga sú obľúbené. Výraznejšie a krikľavé farby si volia pri tričkách určených na športovanie s reflexnými funkciami. Maskáčové vzory tričiek si vyberajú mužnejšie typy pánov a lesníkov. Tričká s vtipnými nápismi a obrázkami sú skôr vhodné ako narodeninový darček. Páni ich veľmi neobľubujú na každodenné nosenie.

panske tricka vypredaj

Strih tričiek

Pánske tričká majú 3 základné typy strihov.

  • Okrúhly – ak neviete aký strih sa vám hodí, vyberte si okrúhly
  • V- strih – V strihy sa hodia pre mužov, čo chcú ukazovať svoje svaly
  • S golierom – nazývajú sa aj polo tričká. Sú vhodné pre pánov s elegantnejším šatníkom. Hodia sa neformálnu schôdzku alebo do práce

Materiál

Materiál voľte prírodný ako bavlna, vlna alebo umelý ako viskóza, polyester, elastan. Vyberajte taký, čo vás nebude škriabať. Nenoste dookola tie isté tričká. Vsaďte na originalitu a majte vo svojej skrini aj netradičné kúsky s ktorými sa môžete pochváliť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup