Produkty

Ľahnúť si na kvalitný matrac dnes už nie je žiadny luxus

Každú noc naberáme nové sily do ďalších dní, aby sme boli schopní zvládať všetky tie náročné úlohy, ktoré na každého z nás čakajú. Spánok je nevyhnutný a ničím iným sa nahradiť nedá, preto by sme sa mali postarať o možnosti ako sa zdravo a dostatočne dobre vyspať. Jedinou možnosťou je zaobstarať si modernú a kvalitnú posteľ s ortopedickým matracom.

Hrúbka vplýva na kvalitu spánku

Pri výbere tovaru cez internet už v mnohých prípadoch vieme, na ktorých stránkach hľadaný tovar nájdeme. Pri hľadaní vhodného matraca je jednou z možností skúsiť ponuku spoločnosti SEGUM, ktorá sa zaoberá výrobou zdravotných ortopedických matracov už od roku 1992. Materiál na ich výrobu je čisto prírodný a v tom im patrí prvenstvo na Slovensku. Typy a množstvo matracov sa z pár kúskov na začiatku rozrástlo o matrace kúsky rozličných cenových relácií, teda začali s výrobou lacných aj luxusných matracov, čím boli schopní pokryť dopyt všetkých zákazníkov. S ohľadom na to, že aj v tomto sortimente hrá významnú rolu trend a vplyvy módy, implementovali poznatky výskumu a nových technologických postupov do výroby masívnych matracov.

Hrúbka zohráva dôležitú úlohu pri komforte spánku, preto ich výrobca zaradil do svojho výrobného programu, každý produkt je šitý na mieru bez príplatkov, preto sú schopní predávať matrace za nízke sumy. Podstata tkvie v tom, že tie najdrahšie typy produkujú v širokých sériách, čím šetria náklady, a to im potom umožňuje ponúkať kvalitné matrace za prijateľné ceny. Spoločnosť otvorila v Bratislave, Žiline a Senici svoje podnikové predajne, kde si každý záujemca o posteľ či matrac môže jednotlivé typy pozrieť a vyskúšať na vlastnej koži.

Ortopedický matrac na každú posteľ

Rozhodnúť sa pre niektorý z pružinových alebo sendvičových matracov pomôžu záujemcom priamo v predajniach odborne vyškolení predajcovia, ktorí sú ochotní poradiť s výberom toho správneho pre zdravý a pokojný spánok každého zákazníka. Tam sa dozviete aj to, že matrace sú vhodné aj pre alergikov, ktorých každoročne pribúda. Základ tvorí originálna antibakteriálna švajčiarska pena Sanitized, vďaka ktorej sa na nich pokojne vyspia aj ľudia s alergiami, tie ich na týchto matracoch trápiť nebudú.