Produkty

Legendárne auto pre každý rozpočet

Pamätám časy. Keď sme mali Škodu 110 l. Milovali sme toto auto všetci. Od mamky počínajúc a babičkou končiac. Dedko s ním hrdo chodil do kostola a občas sme s ním vyrazili na výlet. Iba tak s dekou k vode. S nabalenou taškou plnou dobrôt, kempingovou súpravou stoličiek. Či to len boli krásne časy. Auto chodilo roky spoľahlivo. Nepamätám si na to, žeby niekedy bolo v oprave.
Teraz mám DACIU DUSTER spoľahlivú a peknú. Nie žeby sme nemali na auto inej drahšej značky, ale preto, že nám vyhovuje svojím vzhľadom a pre miesta, kde ho my využívame- na poľné a rozbité cesta je neuveriteľne skvelé.
Pohon 4×4 je v zimných mesiacoch na snehu a veru aj na jar a jeseň do blata na nezaplatenie. Motor je RENAULT. Rumuni toto auto nestíhajú vyrábať.

dacia

Chceli sme novšiu verziu- no mali by sme na ňu čakať pol roka! Neuveriteľné v dnešnej dobe!
Čím to je ?

  • Vydareným vzhľadom
  • Kvalitným motorom
  • Super cenou

Ký ostatné automobilové značky sú nútené ponúkať rôzne “benefity“ len aby získali zákazníka, DUSTER sa predáva jednoducho sám. Brázdi cesty nielen u nás, ale veru aj v Nemecku, Poľsku, Maďarsku a hádam vo všetkých krajinách Európy.
Mínusom je iba spotreba paliva. Je vyššia ako u konkurencie v tomto segmente. Pri záverečnom sčítaní všetkých nákladov spojených s kúpou, poistením odvíjajúcim sa od ceny, až po spotrebu pohonných hmôt – nám prepočet vyšiel v prospech DUSTERA. V kalkulácii na 5 rokov. Po toľkých spravidla auto mením.
Ten kto autom jazdí denne by asi dospel k inému záveru.

dacia duster

Nám a nášmu využívaniu nadovšetko vyhovuje a nedám na neho veru dopustiť. Vždy sa totiž musí posudzovať pomer kvality ku nadobúdacej cene. Tu jednoducho DACIA nie je prekonateľná.
Ak dávate prednosť luxusu- neberiem vám to. Neberte ale ani vy mne moje presvedčenie, že pre mňa je táto značka jednoducho tou najlepšou!