Produkty

Pomocníci so širokým využitím – ZIP sáčky

Ak potrebujete rýchlo, šikovne a najmä s prehľadom upratať, nájdite si vhodné ZIP sáčky, ktoré sa ponúkajú v rôznych veľkostiach, s rôznou hrúbkou označovanou jednotkou mikrón, v rôznych prevedeniach a dokonca aj v lesklej holografickej úprave, vďaka ktorej budete mať ZIP sáčok neustále na očiach.

ZIP sáčky pre potraviny

Široká ponuka zip sacky je vyrobená z recyklovateľného polyetylénového materiálu, ktorý dodáva sáčkom pevnosť, pružnosť a odolnosť.

ZIP sáčky patria k výdobytkom modernej doby a napriek tomu, že sú pomerne malé je ich význam a využitie o to väčšie. Ich ekonomický rozmer je popri ekologickom veľmi významný, dajú sa viacnásobne využiť vďaka patentu uzatvárania, ktorý pripomína tzv. zipsovanie a ktorý zabezpečí ich tesnenie a dokonalé uzatvorenie. Aj preto sa často využívajú na uskladnenie aromatických byliniek, korenín, voňavej kávy alebo liečivých byliniek.

aromatické koreniny v ZIP sáčkoch

ZIP sáčky s uškom sú proste nevyhnutnosťou na každom pracovisku, v každej domácnosti alebo v dielni. Prehľadne do nich uložíte drobné predmety, drobnú bižutériu, gombíky, špendlíky, klince alebo drobné technické pomôcky. Zavesíte uško, zoradíte a máte dokonalý prehľad a rýchlo vytvorený poriadok. Ponúkané ZIP sáčky unesú svoj náklad aj vďaka svojej jedinečnej hrúbke v rozmedzí 40 až 70 mikrónov, čo je hodnota pre prvotriednu kvalitu sáčku. Sú vhodné aj na uskladňovanie potravín, sú hygienicky nezávadné a vyhovujú aj mikrobiologickým požiadavkám pre potraviny. Všimnete si ich všade – sú nenápadné, ale šikovné, nájdete v nich cukríky, galantériu, kutilské potreby ale aj drobné súčiastky alebo detské hračky. Pre deti sú ako stvorené –ľahko ich otvoria, uzavrú, naučia sa vďaka nim organizácii poriadku. ZIP sáčkov nikdy nie je dostatok a preto sa pri kúpe zamerajte na množstevné zľavy pri 100 ks baleniach. Aj keď ich viackrát použijete, čím je ich viac, tým viac Vám nové chýbajú. Ich odolnosť voči prachu, roztrhnutiu, zašpineniu alebo pretrhnutiu je vysoká vďaka unikátnej plastovej fólii z ktorej sú vyrobené.

Sú unikátne a tak obľúbené.