Produkty

Slnko a vietor pod šiltovkou nemajú šancu

http://www.otvorenahra.sk/elegantne-riesenie-ako-sa-vyhnut-konfliktom-a-pritom-povedat-svoj-nazor-obrana/ >

Udržať si pekný účes a nepostrapatené vlasy vo vetre je nadľudský výkon. Pri silnom prúdení vzduchu vzniká vietor, niekedy dosť silný, a vtedy je nemožné udržať vlasy na svojom mieste, ale presne na takéto chvíle sú nám k dispozícii šiltovky. Na účesoch si dávajú záležať nielen ženy, ale aj mužov dokáže rozčúliť skutočnosť, že nedokážu svoje vlasy udržať pokope.

Logá patria k obľúbeným ozdobám

Šiltovky patria k populárnym a obľúbeným doplnkom na hlavách, používaných častejšie ako iné typy čiapok či klobúkov, pretože je možné nosiť ich počas každého obdobia roka, čo sa nedá povedať o pletených čiapkach. Obidve časti populácie, ženy aj muži, ich majú vo svojich šatníkoch a užívajú si šiltovky ich univerzálnosť a praktickosť, najčastejšie pri športových aktivitách, ale aj pri vychádzkach do prírody či prechádzkach v uliciach mesta. Sú štýlovým doplnkom takzvanej streetwear módy, ale hodia sa aj k bežným obyčajný teniskám a džínsom, nepokazíte nimi ani ležérny outfit.

Trenchtown je internetový obchod, ktorý sa charakterizuje ako spojenie módy a životného štýlu. To je pravda, oblečenie od nich je výrazom určitého štýlu, a k nemu neodmysliteľne patrí aj šiltovka. Univerzálne strihy sú ich základnou charakteristikou, ale aj štýl unisex, čo určite poteší pri nákupoch, keďže sa nemusíme zameriavať na to, či je to dámsky alebo pánsky doplnok. Reguláciu veľkosti podľa obvodu hlavy umožňuje nastaviteľný popruh, to znamená, že si ju prispôsobíte jednoduchým a rýchlym ťahom.

Do každého počasia i nečasu

Vhodnú farebnosť či kombinácie farieb a materiálov, ozdobené výšivkami, logami, štrasom a inými prvkami, to všetko má zákazník možnosť pozrieť si na eshope predajcu, vyberať, hľadať a nakupovať s ohľadom na svoje potreby, vkus a preferovaný štýl. Šilt na šiltovke zabráni oslepovaniu silným slnkom a samotné telo je výborným ochrancom hlavy pred jeho pálením, ale aj super štýlovou skrýšou vlasov a ochranou účesu pred vetrom. Ak ste si nestihli umyť vlasy alebo vytvoriť slušivý účes, nasaďte si na hlavu šiltovku a môžete vyraziť.