Produkty

Čo by nemalo chýbať v žiadnom šatníku

Ide väčšinou o tričká, ktoré vyhovujú všetkým. Nosíme ich vo forme krátkych alebo dlhých rukávov, s okrúhlym krkom alebo golierom. Niektoré sú zdobené gombíkovými dierkami, iné majú jednoduchú tlač alebo len farbu. Jedná sa o všestranný kus, ktorý nosíme pre šport alebo voľný čas. Je naozaj dobré pre každú postavu. To je dôvod, prečo sa mnohí dizajnéri z času na čas sústreďujú práve na ne. Najobľúbenejší je potlač tričiek, v ktorých napokon môžete vyjadriť svoje presvedčenie a názory. Niekedy môžete dokonca šokovať svoje okolie.
Originálne tričko vám dáva výsadu, že sa v dave odlíšite od ostatných.Niekedy sa musíte pozrieť na viac možností, kým sa stretnete s kvalitným internetovým obchodom za prijateľnú cenu.

košile

Tlač môže nielen zdobiť biely kúsok, nezabudnite ale aj na farebné variácie. Je to trochu ako tetovanie, ktoré ukazuje našu osobnosť. Užite si seba a ostatných. Určite je takýto nápad skvelý ako darček pre vašich blízkych, ktorým vyčarí úsmev na tvári.

Vo väčšine prípadov sa používa technológia sieťotlače, kedy potrebujete sofistikovanú šablónu.
Ak si niečo také chcete urobiť sami, musíte sa najprv pripraviť.

Budete potrebovať:
· dizajn, šablónu s vlastným nápadom
· bežné tričko so 100% bavlnou
· atramentovú tlačiareň
· špeciálny papier, ak sa dá obrázok jednoducho vyžehliť
· papier na pečenie, nožnice a žehličku

retro

Nebojte sa vytvoriť svoj vlastný motív alebo sa inšpirovať na internete lebo okolo vás. Avšak samotný návrh bude stále najoriginálnejší. Jednoducho premýšľajte o tom, že obrázok je vytlačený opačným smerom, to platí najmä pre nápisy.
Keď ho máte už hotový, odrežte ho a nechajte niekoľko milimetrov okraja než celkom vyschne a potom môžete vziať žehličku do ruky.
Potom niekoľkokrát otočte obrázok cez pečiaci papier, aby ste ho dobre zaistili. Potom sa len oblečte a rýchlo von prezentovať.