Životný štýl

Zábava i životný štýl


Tento šport je čoraz populárnejšou zábavou, ktorá si získava viac a viac nadšených sŕdc. Títo mladí duchom plnia svahy a svojou nespútanosťou dokážu strhnúť aj všetkých okolo. Tento šport už ani nie je iba doménou mladších ročníkov, trúfajú si aj ďalšie generácie.
Mnohí rodičia sa učia jazdiť od svojich ratolestí, čo môže byť niekedy naozaj veľká zábava. Navyše si to deti užijú, keď otec alebo mama večne padá http://veda-a-technika.eurozpravy.cz/veda/208584-proc-chleb-pada-na-zem-namazanou-stranou-vedci-konecne-nasli-odpoved/na zadok.

Snowboard sport

Snowboarding je mladý, progresívny a moderný.
Na prvý pohľad sa zdá vcelku ťažký, ale čoskoro zistíte, že aj vy môžete byť špičkový jazdec v krátkom čase. Ak ste lyžiar, tak na chvíľu zabudnite na pravidlá z tohto športu, a naučte sa všetko potrebné o jazde na doske. Technika je tu totiž úplne iná.
Snowboard sa ovláda pomocou dynamického prenášania váhy tela z jednej strany na druhú. Nemenej dôležitý je tiež postoj prednej a zadnej nohy, vďaka ktorému udržíte rovnováhu. Prenesením váhy tela na špičku alebo pätu prednej nohy zaťažíte zasa dosku na hrane, po ktorej potom vďaka jej vykrojeniu ochotne zatočí a urobí oblúk. Nesmieme zabudnúť ani na ruky, ktoré pomáhajúci pri dynamike a stabilite pri vykonávaní trikov a doskokoch.


snowboardy ve sněhu

Hneď od začiatku sa zmierte s tým, že budete často padať. Ale žiadny učený z neba nespadol, takže sa rozhodne nevzdávajte.
Skoky môžete skúšať až vtedy, kedy budete vedieť dokonale ovládať dosku a predovšetkým zastaviť. Skúšajte jazdiť po nerovnostiach.

Sněhová vlna

Ku každému športu patrí aj dôkladná výbava. V tomto prípade doska, viazanie, topánky a niečo málo z módnej kolekcie. Ucelenú ponuku vám sprostredkujú predovšetkým špecializované predajne. V prvom rade sa zamerajte na viazanie: ku ktorému patria dobre padnúce topánky. Vždy si je dobre vyskúšajte. Musia vám sedieť ako uliate, inak by vám čoskoro zmizol úsmev z pier. V každom prípade by som volila jednu značku a to hlavne u topánok s viazaním. Takto budete mať k dispozícii kompletný celok.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup