Produkty

Lepidlo na mihalnice – zdravá aplikácia pre vaše oči

Rozhodli ste sa pre umelé riasy, ale máte obavy z toto, aby používané prostriedky nejakým spôsobom nepoškodili vaše oči a prirodzené riasy? Pri aplikácii umelých rias nie je dôležitá len kvalita samotných rias, ale tiež kvalita, ktorou disponuje lepidlo na mihalnice.

lepidlo

Jeho správny výber je dôležitou súčasťou celého skrášľovacieho procesua hlavne na tomto výbere záleží konečný efekt, výdrž aplikácie a tiež estetický design. Okrem toho by kvalitné riešenie nemalo spôsobovať alergické reakcie, pretože ide o oblasť ako sú oči, ktoré sú veľmi citlivé.
Na trhu sa možete stretnúť s veľkým množstvom týchto prípravkov a je len na individuálnych potrebách, ktoré z nich si vybrať.

Kvalitný výber prináša pozitívnu skúsenosť

Často sa stáva, že pri aplikácii umelých rias dochádza práve k nepríjemným zážitkom, ktoré ovplyvnia ďalšie rozhodnutie v tom, či si ešte niekedy budete chcieť aplikovať umelé riasy. Niekedy ide o zbytočne negatívne zážitky, pretože šlo o neprofesionálne aplikovanie s nekvalitným prípravkom. Preto na správnom výbere lepidla veľmi záleží.

Okrem toho si možete vyberať z produktov, ktoré sú buď priesvitné alebo čierne. Ľahko tak prispôsobíte aplikovanie lepidla konkrétnym potrebám a výsledný efekt bude dokonalý. Okrem bieleho či priesvitného riešenia sú aj varianty DUO, ktoré prinášajú oboje naraz a aj kvalitné aplikačné štetce.

řasy černé

Rýchloschnúce prípravky kvalitnej značky sú bez formaldehydu a latexua k dispozícii majú mäkký silikónový aplikátor, ktorý uľahčí celkovú aplikáciu a narábanie s prípravkom. Aj vďaka tomu je výsledok dokonalý a na nerozoznanie od prírodných mihalníc.
Dokonale vyzerajúce umelé riasy sú výsledkom nielen profesionálnej aplikácie, ale aj výberom kvalitných prostriedkov. Vďaka tomu sa nestretnete s nepríjemnými zážitkami a na aplikáciu umelých rias či trsov budete chodiť pravidelne a radi.