Ženy

Hovorte spolu o svojich túžbach

Neviem ako to je v druhých vzťahoch, ale podľa mojich skúsenosti vám môžem s istotou povedať, že to nie je v každom partnerstve tak ideálne ako vravia štatistiky. Ľudia si postupne na seba zvykajú a dobieha ich pohodlnosť. Možno sa to môže aj moderná doba, hlavne mobilný telefón, ktorý nespustíme z rúk ani na záchode, nie to ešte večer v posteli.

milenci

Kamarátka mi povedala, že oni si pred spaním nechávajú mobily v krabičke v kuchyni, budík majú na nočnom stolíku a tak nemajú dôvod mať pri sebe telefón. Majú tak čas pre seba po dlhom dni strávenom v práci a neobmedzuje ich závislosť na internete, či sociálnych siatiach. Všetko je o dohode, ak ste sa našli v tejto téme a uvedomujete si rovnako ako ja, že vo vašom vzťahu sa niekde stala chyba, vytratila sa vášeň, je najvyšší čas s tým niečo urobiť. Niekedy sa stačí porozprávať so svojim partnerom a nebáť sa hovoriť o sexe a svojich najtajnejších túžbach.

Veľmi sa to jednoducho hovorí, ale ak je problém v komunikácii, je to omnoho ťažšie ako sa to zdá. Ženy majú tendenciu si domýšľať a pritom to veľakrát nie je ani také hrozné ako si to predstavujeme. Muži to vnímajú upne inak a vedzte, že im tiež milovanie a intimita s vami chýba. Život sa nepodobá na romány z kníh, či na romantické filmy, to už dávno vieme. Ale sme dospelé osoby a vieme sa dorozumievať, ci už slovne alebo skutkami. Skúsme sa na problém pozrieť aj z tej druhej strany, z pohľadu svojho partnera a tak začnime aj riešiť veci. Nie hysterickým krikom, či hádkami, to muža len vystraší. Treba zachovať vo vzťahu mier a všetko príde samo. Pomôcť nám môže návšteva kina alebo chutná večera. Veď „Láska ide cez žalúdok“, ako sa hovorí.

láska

Sexualita sa môže stratiť aj počas obdobia, ak je žena tehotná. Vtedy je dôležité si ju pestovať a nepodceňovať situáciu. Žena je v tomto období obzvlášť citlivá a aj keď má veľké brucho, chuť na sex určite má a preto. Vybudovať si súhru v posteli je rovnako dôležité vždy, či práve prežívate čerstvé zamilovanie alebo ste spolu už zopár rokov. Nedovoľte nude aby prenikla do vášho domova. Chytajte sa vonku za ruku, objímajte sa „len tak z dlhej chvíle“. Nezabúdajte aj na milé slová, pochvaly a vyznania lásky. Všetko zo všetkým súvisí. Je to tiež o určitom zvyku, ale o omnoho krajšom. Večerné alebo ranné milovanie vybudované ako príjemná rutina vo vzťahu vám zaručí v živote zdravie, kondičku i dobrú náladu.