Technika

Nebojte sa experimentov

Niekedy je jediné, čo potrebujete, naozaj mágia v sexe. Asi by ste sa proste mali zamyslieť hlavne nad tým, že všetko by malo byť presne tak, ako si to rozmyslíte. A keďže niekedy veci nevidíte presne také, ako by ste chceli, je jasné, že sex by mal byť nakoniec presne to, čo vidíte a čo vás naozaj posúva dopredu, nemalo by to byť niečo, čo je pre vás skutočne super. A verte tomu, že keď ide o sex, asi by ste to mali občas urobiť tak, aby ste boli so sebou spokojný a keď to inak nejde, všetko môžete posunúť tam, kde vám to vyhovuje.

prsa

Občas by ste sa mali zamerať na to, ako je to pre vás naozaj podstatné a dôležité. Niekedy by ste sa mali pozerať na to, čo sa vám páči, možno by ste mali urobiť všetko skutočne také, ako to chcete naozaj vidieť. Asi je to nejasné, ale nakoniec proste musíte všetko robiť presne tak, ako vám to vyhovuje. A nakoniec je to všetko hlavne o tom, aby boli veci naozaj presne také, ako to chcete vidieť vy sami. A tento raz bude sex to, čo je pre vás to najlepšie.

sexy dívka

Niekedy ide hlavne o to, aby ste vedeli veci proste dokopnúť tam, kde ich chcete vidieť a kde sú pre vás skutočne podstatné. Tento raz by pre vás mala byť podstatná aj obyčajná vec, ktorú vidíte, pretože presne masáž penisu by mali byť veci presne také, ako to uvidíte. Všetko, čo vidíte, je pre vás naozaj krásne a keďže by ste mali vidieť všetko v čo najlepšom svetle, je jednoduchšie urobiť veci čo najlepšie. Sex by ste mali vidieť naozaj úžasné. A tento raz je všetko čo najkrajšie už len preto, lebo všetko vidíte tak, ako chcete. Ale sex nemusí byť niečo, čo pre vás predstavuje niečo najlepšie a úžasné. Tento raz však musíte vidieť veci presne tak, ako vás to bude baviť. Všetko, čo sa týka sexu, by malo byť pre vás dobré. Uvidíte, že takto sa budete zo všetkého tešiť. A váš partner. Toho predsa chcete radovať najviac, no nie?