Produkty

Prečo siahnuť po led pásikoch alebo aké možnosti nám prinášajú?

Osvetlenie už v súčasnosti nemusí mať iba podobu zastaraných svietidiel či poskytovať iba jednu formu využitia, ale vďaka produktom ako led pásiky https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m dostalo zaujímavejšiu, modernejšiu a nápaditejšiu formu, kedy môžeme zapojiť takisto našu kreatívnu stránku a nebáť sa skúsiť osvetliť prakticky čokoľvek a podľa vlastných predstáv.

digitální pásek

Nemusíme teda vravieť priamo a čisto iba o osvetlení, ale napríklad v prípade led pásikov RGB najmä o dekoračnej stránke a vytvorení tej správnej atmosféry. Variant RGB totiž so sebou prináša tri farby žiarenia (červená, zelená a modrá) a poskytuje nám možnosť tieto farby kombinovať formou diaľkového ovládania. Osvetlenie môže byť hrou, pričom výsledkom bude výrazné, no pritom sympatické obohatenie atmosféry a vizuálnej stránky daného priestoru či už vravíme o interiéroch alebo exteriéroch.

Úsporná, no pritom kvalitná forma osvetlenia v podobe led pásikov sa po efektívnej a užitočnej stránke zvykne používať najmä v kuchyni k osvetleniu kuchynskej linky,ale takisto na podsvietenie skriniek či horného priestoru nad nábytkom. Celkový efekt viditeľne oceníte, nakoľko bude osvetlený potrebný priestor a pritom vám nebudú zavadzovať svetelné zdroje nemotorných rozmerov, ale o potrebné svetlo sa naopak postará led pásik, ktorý je navyše možné nastrihať na niekoľko častí po vyznačených častiach v prípade, ak potrebujete upraviť jeho dĺžku. Okrem kuchynského priestoru ho však rozhodne môžete využiť ešte na X miestach, známe je napríklad jeho využitie k osvetleniu barového pultu, ale tiež schodiska apod. S led pásikmi možnosti osvetlenia nekončia, ale naopak začínajú.

žlutý pásek

V inom prípade sa používajú k podsvieteniu tuningu na aute alebo PC skrinky, monitora či televízie. To oceníte najmä vtedy, ak týmto elektronickým aktivitám holdujete takisto vo večerných či nočných hodinách, respektíve počas tmy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup