Produkty

Prečo siahnuť po led pásikoch alebo aké možnosti nám prinášajú?

Osvetlenie už v súčasnosti nemusí mať iba podobu zastaraných svietidiel či poskytovať iba jednu formu využitia, ale vďaka produktom ako led pásiky https://www.ledprodukt.sk/13-led-pásiky-5m dostalo zaujímavejšiu, modernejšiu a nápaditejšiu formu, kedy môžeme zapojiť takisto našu kreatívnu stránku a nebáť sa skúsiť osvetliť prakticky čokoľvek a podľa vlastných predstáv.

digitální pásek

Nemusíme teda vravieť priamo a čisto iba o osvetlení, ale napríklad v prípade led pásikov RGB najmä o dekoračnej stránke a vytvorení tej správnej atmosféry. Variant RGB totiž so sebou prináša tri farby žiarenia (červená, zelená a modrá) a poskytuje nám možnosť tieto farby kombinovať formou diaľkového ovládania. Osvetlenie môže byť hrou, pričom výsledkom bude výrazné, no pritom sympatické obohatenie atmosféry a vizuálnej stránky daného priestoru či už vravíme o interiéroch alebo exteriéroch.

Úsporná, no pritom kvalitná forma osvetlenia v podobe led pásikov sa po efektívnej a užitočnej stránke zvykne používať najmä v kuchyni k osvetleniu kuchynskej linky,ale takisto na podsvietenie skriniek či horného priestoru nad nábytkom. Celkový efekt viditeľne oceníte, nakoľko bude osvetlený potrebný priestor a pritom vám nebudú zavadzovať svetelné zdroje nemotorných rozmerov, ale o potrebné svetlo sa naopak postará led pásik, ktorý je navyše možné nastrihať na niekoľko častí po vyznačených častiach v prípade, ak potrebujete upraviť jeho dĺžku. Okrem kuchynského priestoru ho však rozhodne môžete využiť ešte na X miestach, známe je napríklad jeho využitie k osvetleniu barového pultu, ale tiež schodiska apod. S led pásikmi možnosti osvetlenia nekončia, ale naopak začínajú.

žlutý pásek

V inom prípade sa používajú k podsvieteniu tuningu na aute alebo PC skrinky, monitora či televízie. To oceníte najmä vtedy, ak týmto elektronickým aktivitám holdujete takisto vo večerných či nočných hodinách, respektíve počas tmy.