Produkty

Dokonalé zabradlie pre ešte dokonalejší dom

Každý dom, nech už rodinný, panelový či bytový, má okrem iného obvykle aj balkon, lodžiu či terasu. Detail, ktorý nájdete nielen na poschodových stavbách, ale aj prízemné stavby v modernom štýle disponujú nejakým priestorom, ktorý slúži ako terasa a podobne.

balkony

A tento detail vyžaduje aj kvalitné a esteticky prijateľné zabradlie na balkon.
Výber tohto prvku závisí na celkovom štýle stavby. Plní funkciu nielen praktickú, ale aj estetickú, pretože nevhodný výber môže narušiť celkový design domu. Jedná sa síce o vymeniteľný prvok, ale obvykle si ho každý vyberá ako dlhodobú časť zariadenia.

Balkóny a terasy nie sú len moderným doplnkom domov a bytov, poznali ich už v minulosti a pyšneli sa nimi honosné stavby. Slúžia ako rozšírenie interiérovej časti a tiež ako priestor na odpočinok, relaxáciu, pestovanie kvetov a rastlín a často aj ako úložný priestor.

Zabradlie na balkonje dôležité hlavne z dôvodu bezpečnosti. Môžete sa tak s pocitom istoty po tomto priestore pohybovať a vedieť, že sa máte i vo výške o čo oprieť. Ďalšou funkciou, ktorú plní je samozrejme časť estetická.
Preto aj výber je na trhu viac, než pestrý:

  • drevené
  • nerezové
  • oceľové
  • hliníkové
  • pozinkované

Ako výplne sa obvykle používajú rovnaké materiály v podobe zvislých či vodorovných tyčí, ale tiež aj sklenené výplne.
Výhodou nerezových, hliníkových a pozinkovaných variant je, že sú bezúdržbové a vy tak máte o starosť menej.

balkonky

Kvalitné riešenie vám prinesie pohodlné využívanie, bezpečnosť a estetický design, ktorý váš dom či byt ešte viac zútulní. Využijete ho vy, vaše deti aj domáci štvornohý mazlíci bez toho, aby ste mali obavy zo zranenia či životu nebezpečného pádu. Môžete si tak dopriať aj závesné kvetináče a ešte viac si túto časť obydlia spríjemniť. Kvalita a estetický design vám splnia vaše predstavy.