Ženy

Naozaj sa oplatí mať tak výrazné oči

Áno, oči sú okno do duše a väčšinou si ich na druhej osobe všímame ako prvých. Neprestáva nás fascinovať ten pohľad, ktorým nás obdarila milovaná osoba. Sú v nich tisíce úsmevov, slov plných lásky, ale tiež neuveriteľný smútok. A práve výrazné riasy im môžu dodať na dramatickosti a výrazu. Zrazu ste neuveriteľne sexi a žiadaná.

řasy

Napriek tomu musíte byť veľmi opatrná, ak sa rozhodnete pomôcť prírode a zaobstarať si umelé mihalnice, ktoré vám tak splnia dlhoročný tajný sen. Môžete totiž patriť do skupiny žien, ktorých sa týkajú tiež zdravotné riziká. Nejde len o malé podráždenie, ale aj o nebezpečné alergie alebo až poškodenie zraku. Preto je tak dôležité vybrať si správny salón, ktorý dbá na hygienické pravidlá a používa len kvalitné prostriedky. Alebo si urobte radosť nalepovaciami trsmi, ktoré vám urobia takmer rovnakú službu.

Najviac sa možno desíte toho, aby vám nevypadali tie vaše prírodné, pretože môže trvať naozaj veľmi dlho než znovu dorastú.
Dnes začneme nie príliš obľúbeným výpočtom zdravotných komplikácií.

Suché oko, slzenie a podivné tiene
Pri aplikácii permanentných rias musíte oko držať neustále do šírky otvorené a pokiaľ možno ani nežmurknúť. A to môže byť už prvý problém. Ľudské oko si totiž žiada zo svojej prirodzenosti neustále zvlhčenie. Keď sa taká lubrikácia nedostaví, potom vás môže začať svrbieť alebo rezať. Alebo sa u vás môže objaviť syndróm suchého oka a bohužiaľ motýlie krídla neumožňujú viečku, aby sa úplne uzavrelo. Potom žiaľ dochádza k neustálemu vysušovaniu pôsobením vzduchu.
Komplikácie ale môžu nastať aj oveľa neskôr po procedúre. Podľa jedného prieskumu sa u mnohých žien vyskytujú problémy ako:

o svrbenie očných viečok
o slzenie
o pocity pálenia
o opuch alebo bolesť
o nesprávne umiestnenie
o alebo hnisavý výtok

oko

Dokonca sa s podobnými problémami stretávalo vyše 97% respondentiek. Na druhú stranu víťazí túžba byť krásna nielen pre seba aj napriek možným následkom. Zvážte aj tak všetky riziká a iné možnosti.