Www

Zviditeľnenie svojej firmy zverte do rúk profesionálom

Všetky firmy, ktoré sa chcú presadiť na trhu, musia investovať do reklamy a starostlivosti o ňu. V súčasnosti sa mnohé spoločnosti objavujú na webových stránkach, kde si ich môžu vyhľadať zákazníci, ktorí majú o ich služby záujem. O webové stránky sa však treba aj starať, obnovovať ich a aktualizovať, aby boli príťažlivé pre potenciálnych záujemcov o danú firmu a jej ponuku. V tomto sa firmy môžu obrátiť na jednu z najdostupnejších a na poli SEO aj poprednú firmu v Českej republike.

tyrkys-seo-1

Spoločnosť je na trhu v odbore SEO už zopár rokov a táto činnosť patrí k ich primárnej náplne práce. Zamestnanci sú schopní zlepšiť pozície firiem vo vyhľadávačoch, čo má vplyv na rast návštevnosti ich webov. A aj keď ide o cenovo dostupné služby, ktoré si môže dovoliť väčšina záujemcov, na ich kvalite sa to nijako neprejavuje.

Za všetko hovoria čísla:

-skúsenosti počas 9 rokov, ktoré spoločnosť pôsobí na trhu

-pomoc už 1265 klientom

-v súčasnosti spravujú 207 webov

-členovia tímu do dnešného dňa napísali už 310 471 pr článkov

5eafed0d85ced_1200_seo-checklist-2020-artexe

Tím podnikne všetky kroky na to, ktoré sú v rámci mesačného rozpočtu možné, aby pomohli dostať svojich zákazníkov na popredné miesta vyhľadávačov. V náplni ich práce je pravidelný linkbuilding, úprava webu, návrhy kľúčových slov či SEO analýzy, ďalej majú na starosti úspešnosť kampaní, obsahové a fulltextové kampane či sociálne siete. Základom webu je kvalitný obsah, takže texty je nutné písať s ohľadom na cieľovú skupinu a nielen to, píšu ich pre webové stránky či ostatné formy využitia. WordPress je základom pre budovanie eshopov a webových stránok, pričom ich ovládanie je jednoduché a navyše tým, že máte na výber z mnohých pluginov nemusíte byť závislí na riešeniach len jedného dodávateľa. Skutočnosť, že sa hodí aj pre SEO, je už iba plusom. Každý projekt je individuálny, a tak k nemu aj pristupujú. Všetky služby upravujú na požadovaný rozsah a mieru, bez rozdielu, či ide o začínajúci eshop alebo už rozbehnutú firmu s množstvom produktov.