Www

Čo si už nepamätáte, to vám pripomenie obraz z vašej fotografie

Vytlačiť nafotené zábery je jednoduché a prístupné každému, kto má o ne záujem. Vzniknú tak plagáty, ktoré pripomínajú fotografie, no aby sme ich dotiahli k dokonalosti, treba ešte niečo navyše, a tým je urobiť z nich obrazy. Takto im dodáme umelecký charakter, zvečníme posolstvo, ktoré sme na nich zachytili a uložíme ho na dlhý čas.

Fotografujte, čo sa vám páči...

Mnohí máme doma vytlačené fotografie vytvorené vlastným fotoaparátom, mobilom či tabletom, pretože radi zachytávame všetky zaujímavé situácie či dôležité okamihy, ktoré nás v živote postretnú. Vo väčšine však ide o tlač na papier vo forme plagátov, ktoré nemajú väčšiu umeleckú hodnotu, no nemusí to tak byť, pretože existuje služba, ktorú poskytuje grafické štúdio a to výrobu obrazu z fotografie Fotkyzababku online, oni vám z tých záberov vytvoria obraz. Vy sa tak môžete tešiť z pohľadu na zábery, ktoré ste si vyfotili a majú pre vás nejakú hodnotu.

K tomu, aby sa z obyčajného záberu v mobile či fotoaparáte stal obraz s umeleckou hodnotou, treba krok navyše, a tým je jej tlač na plátno, aby z toho vznikol fotoobraz. Cenovo je táto služba dostupná bežným zákazníkom, treba sa však vopred informovať, pretože tlač sa vykonáva na nekyslé fotoplátno, ktoré je bielené a nazýva sa Hahnemühle Photo Canvas 320. Naťahuje sa na rám, ktorý zabezpečí stabilitu jeho rozmerov a odolnosť voči oderom. Kvalita plátna je vysoká, obrazy na ňom sú farebne stále, čo zaručujú známi výrobcovia, používané laky zabezpečujú ich dlhú životnosť, farby sú tak žiarivé a pri dotykoch sa nestierajú.

Čisté, nepopísané plátno

Pred ich vytlačením je dobré ešte raz si skontrolovať rozmery fotografií, aby nedošlo k ich nesprávnemu orezaniu. Tlač môže byť urobená spôsobom „fill“, čo znamená vyplnenie, teda celý formát papiera bude zaplnený fotografiou. V tomto prípade dochádza k strate niektorých častí záberu, ak pomer strán fotopapiera a fotky nie sú rovnaké. Reklamácie zákazníkov však nie sú vtedy akceptované, lebo ste súhlasili s použitím FILL výplne, a to nesie so sebou aj spomínané riziko. Napriek tomu sa grafici snažia spracovať každú fotografiu jednotlivo a dôkladne zvažujú jej uloženie, aby všetky podstatné detaily na obraze zostali aj po vytlačení zachované.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup