Business

Majte odvahu uskutočniť svoje plány

Cestovanie a poznávanie krás celého nášho veľkého sveta je snom a plánom nejedného človeka. Niekedy nám možno chýba len trochu odvahy, aby sa sen stal nakoniec skutočnosťou. Dnes už sa dá vybaviť vhodné financovanie našich snov, tak čo nám teda ešte bráni? Často to môže byť napríklad obava, že sa nám na potulkách svetom niečo prihodí a my si nebudeme vedieť rady. Ale aj to je už dnes minulosťou! Je tu totiž mimoriadne spoľahlivá asistenčná služba, spolu s najdostupnejším poistením na trhu, AXA Assistance. Keďže sídlia takmer po celom svete, rozhodne sa s nimi nikde nestratíte. Cestovné poistenie s AXA vám dodá potrebnú istotu, že všetko bude vždy v poriadku, nech už ste kdekoľvek. Preto hor sa do toho a uskutočnite svoje sny a plány čo najskôr!

pojištění

Viete, ktorá rieka je tá najdlhšia na svete?

Potulky sveta môžu viesť rôznymi smermi. Niekto miluje hory, iný zase vodu a destinácie, ktoré sú s ňou spojené. Či už je to nádherná bahamská pláž alebo najdlhšia rieka sveta, všetko je naozaj veľmi krásne a hodné vidieť aspoň raz naživo. Keď už sme sa pri najdlhšej rieke sveta pristavili, viete, ktorá presne to je? Áno, dlho sa za najdlhšiu rieku sveta považoval africký Níl. Rozdiel v dĺžke medzi Nílom a juhoamerickou Amazonkou bol naozaj iba veľmi malý. Dávno sa však viedli diskusie a zrejme sa vedú aj naďalej o tom, kde je skutočné pramenisko rieky Amazonky. Podarilo sa to ako prvým objasniť až dvom brazílskym prieskumníkom. Dnes už má rieka dĺžku takmer 7000 km, čo ju zrejme posunulo na prvé miesto v rebríčku. Obe rieky si však iste zaslúžia svoju pozornosť. Uložené v zaujímavých klimatických miestach a s množstvom podivuhodných atrakcií a špecialít.

dohoda

Každý rok iná exotická destinácia

Okrem najdlhšej rieky sveta, ktorú sa iste oplatí navštíviť, môže človek vidieť aj mnoho ďalších pozoruhodných miest, ktoré sú v niečom „naj“. Najväčšiu púšť sveta, najhlbšie miesto či more sveta ap. Každý rok si môžete pozrieť niečo, čo je jednoducho „naj“. Pokiaľ sa pritom „spojíte“ s AXA Assistance, ktorá sa špecializuje práve na služby spojené s cestovaním, iste sa zbavíte aj rôznych obáv a užijete si všetky zážitky úplne naplno!