Produkty

Bezpečnostné dvere do bytu vás ochránia pred neželanými hosťami

Máte pocit, že váš byt nie je vhodne
zabezpečený pred zlodejmi? Nepokojne spávate, pretože sa bojíte, že sa vám niekto vkradne do bytu počas vášho spánku alebo máte strach odísť na dovolenku, pretože sa bojíte, že vám niekto vykradne byt počas vašej neprítomnosti. Majitelia bytov na prízemí sa asi obávajú viac než tí, ktorí bývajú na vyššom poschodí, pretože zlodeji sa môžu dostať do bytu na prízemí cez balkón, okno, ale i dvere. To, že bývate vyššie, neznamená, že do vášho bytu sa nedostanú. Ak nemáte dvere, ktoré ochránia váš domov, bude jednoduché, aby sa neželaní hostia dostali dnu. Bezpečnostné dvere do bytu môže byť jedna z možností, ako ochrániť vašu nehnuteľnosť.

zabezpečení

Bezpečnostné dvere a ich bezpečnostná trieda

Bezpečnostné dvere do bytu sú skvelou voľbou nie len na ochranu majetku. Ich výber by ste zaručene nemali podceňovať a mali by ste dbať na to, aby spĺňali určitú bezpečnostnú triedu. Bezpečnostné dvere do bytu musia byť odolné, preto si vyberte bezpečnostné dvere do bytu s bezpečnostnou triedou aspoň 3. bezpečnostná trieda 4 vám zaručí veľmi vysokú ochranu. Bezpečnostné dvere do bytu vyrobené na Slovensku prechádzajú testovaním v štátnej skúšobni a po absolvovaní testu každé dvere získavajú certifikát. Ak dvere nemajú certifikát, je dosť pravdepodobné, že neprešli testovaním a nemusia spĺňať bezpečnostné požiadavky. Zväčša tieto podmienky nespĺňajú dvere vyrobené v Poľsku, Číne či v Turecku.

dveře

Tepelná a zvuková izolácia

Správne vybraté bezpečnostné dvere do bytu vám dokážu izolovať hluk z chodby. Hluk môže výrazne ovplyvniť kvalitu vášho bývania. Každú chvíľu chodí výťah hore-dole, prípadne susedia, ktorí debatujú na chodbe a vy všetko do bytu počujete. Ak počujete rozhovor susedov na chodbe, tak zaručene aj oni počujú, čo sa rozprávate doma. Nemusí to byť príjemné, aby niekto počul váš súkromný rozhovor. Okrem zvukovej izolácie je vhodné, aby bezpečnostné dvere do bytu zaručili i tepelnú izoláciu. Na chodbe je oveľa chladnejšie ako v byte a nechcete, aby teplo z bytu unikalo cez dvere. Nemusíte sa báť, že bezpečnostné dvere do bytu budú vyzerať ako trezor! V dnešnej dobe môžete kúpiť také, ktoré budú ladiť k vášmu interiéru. Dokonca budú aj esteticky pekné a moderné. Ak sa rozhodnete pre bezpečnostné dvere do bytu, vyberte si firmu, ktorá pôsobí na trhu niekoľko rokov, má dobré recenzie. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na https://www.vstavaneskrine.com/.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup