Nezařazené

Dámske zimné bundy pre každú ženu

Ach tá zima. Málokto z nás sa na ňu teší. Kým môžeme vyjsť vonku musíme na seba dať tisíc vrstiev. Najťažšou úlohou v tomto období je pre nás ženy vybrať si tú správnu zimnú bundu. V obchodoch je na výber množstvo druhov, ktoré sa líšia farbou ale aj prevedením. Kúpiť tú z kožušinou? Alebo bez nej? Je to ťažké vybrať si tú správnu.

sníh

Dobrou správou je, že pre každú sa aspoň jedna určite nájde. Musíte len poznať svoj štýl a vedieť si vybrať tak aby sa vám po pár dňoch neprestala páčiť. Myslím že je to väčšia investícia tak sa treba dôkladne rozhodnúť. Mnoho krát sa mi stalo, že sa mi v obchode páčila a za pár dní som si ju už na seba ani nemohla obliecť.

Veľkosť

Prvou dôležitou vecou je vybrať si správnu veľkosť. Správna veľkosť neznamená veľkosť po ktorej by sme túžili. Nepomôže ani ospravedlňovanie sa, že nejako do nej predsa vojdete a zvládnete to aj v menšom čísle len pre to aby ste mohli povedať že máte veľkosť S. Takže, keď sme si už vysvetlili čo znamená správna veľkosť môžeme ísť ďalej.

Existuje mnoho kúskov, ktoré sú veľmi výrazne a hneď pri vstupe do obchodu nás upútajú. Aj v takejto situácii musíte uvažovať racionálne a nestratiť hlavu. Je dôležité si určiť ešte pred nákupom ako aspoň približne by mala vyzerať. Teda ak chcete bundu, ktorá bude ladiť ku všetkému určite nevoľte nejakú s tigrovaným vzorom.

zimní bunda

Pre každú sa nájde nejaká podľa jej vkusu a predstáv. Nevzdávajte sa však hneď po pár obchodoch. Je potrebné hľadať trochu dlhšie aby ste si vybrali dobre. Existuje mnoho výrazných, ktoré ponúkajú vzory od výmyslu sveta. Potom sú tu také, ktoré sú naopak veľmi jednoduché farbou ako aj tým, že nemajú vzor.
Krásnym kúskom sú aj bundy s veľkými kožušinami. Tieto kúsky sa mne osobne veľmi páčia. Je pekné ak farbu kožušiny doladíte napríklad so šálom alebo čiapkou. Akú bundu si vyberiete záleží od vášho vkusu avšak vyberajte s rozumom!