Produkty

Manikúra, ktorá znesie všetko

Položíme vám jednu otázku, na ktorú musíte odpovedať fakt veľmi úprimne. Žienky, staráte sa o svoje nechty? Áno? A čo konkrétne to zahŕňa? Chodíte pravidelne na manikúru? Dávate si záležať a neohrýzate si ich? Snažíte sa, aby boli vždy v najlepšom stave a beriete vitamíny, aby ste ich mali stále pevné a krásne? Niektoré ženy nepoznajú väčšiu tragédiu, ako keď sa im pri varení či aj bežnom otváraní skrinky jeden z nich jednoducho zlomí. Je potrebné uznať, že ženy to skutočne naozaj veľmi prežívajú. Aj keď to nie je žiadna životná tragédia, je fajn, keď sa môžete na svoju manikúru spoľahnúť a nemusíte sa báť, že vás niečo takéto zastihne nepripravenú.

růžové nehty

Čo robiť, keď chcete, aby vám manikúra vydržala?
Jedno je isté. Je jasné, že keď pre vás bude manikúra znamenať len obyčajný lak, tak si ich nijako nespevníte. Ak ešte k tomu máte sklony k lámavosti, tak ste naozaj úplne nahratá. Ak však nemáte odpor k niečomu trošku umelému, tak by ste určite mali staviť na gélové alebo na gél lak. Sú jednoducho veci, ktoré vydržia viac ako obyčajná prirodzenosť. Keď budete mať gél či gél lak aplikovaný dobre, nemusíte sa báť, že by sa niektorý z vašich šperkov na prstoch poškodil. Ak niečo naozaj disponuje veľkou odolnosťou, tak je to jednoznačne toto.

červené nehty

Majú nejaké ďalšie výhody?
Nezostaneme len pri tom, že vydržia manuálne poškodenie. Ak sa na niečo skutočne nedá sťažovať, tak je to ich celková výdrž, ktorá je naozaj neuveriteľná. Nemusíte sa obávať toho, že sa vám po týždni začne zlupovať alebo lámať. Ak vám nerastú enormnou rýchlosťou, pokojne vydržia aj tri týždne. Sú skutočne perfektné najmä pre lenivé ženy alebo také, ktoré nemajú dostatok času. Takto sa nebudete musieť trápiť s lakovaním a ani odlakovaním. Možno tomu neveríte, ale vážne je to práve takéto jednoduché. Už nikdy nebudete chcieť nosiť niečo iné.