Produkty

Ako sa vám v Bratislave v noci spí

Keď do Bratislavy príde v júli nejaký hosť a ubytuje sa v hoteli s klimatizáciou, a ráno po prebudení sa ho spýtate, ako sa mu v hoteli spalo, bude veľmi pravdepodobné, že si bude nocľah pochvaľovať. Tam, kde je klimatizácia, vám v zásade môže byť úplne jedno, či vonku padajú teplotné rekordy. Aj keby tam bolo ako na Sahare + 45 stupňov Celzia, vy si môžete pokojne obliecť sveter a natiahnuť teplé ponožky, pretože vám po kúpeli bude v miestnosti trochu chladno, keď si nastavíte termostat na iba 18 stupňov Celzia.

splitová klimatizácia

Trochu sme si zažartovali a s tými teplotami to pochopiteľne prehnali, ale to neznamená, že by predaj a montáž klimatizácie v Bratislave nemal svoju platnosť. Klimatizácia udržuje v obytnom prostredí také podmienky, aby sme sa tu cítili ako v bavlnke, a aj keby sme si cez deň priestor trochu viac nechali vyhriať a klimatizáciu ponechali vypnutú, v noci sa potom oplatí ju uviesť do prevádzky, aby udržiavala teplotu v miestnosti na veľmi príjemných dvadsiatich. stupňoch Celzia.

mesto Bratislava

Výdatný spánok je základ všetkého fungovania ľudského organizmu, pretože v spánku sa regenerujeme a vytvárajú sa nové telesné bunky oveľa intenzívnejšie, ako inokedy. Dôležité je to najmä pre mozog, pankreas, slezinu, srdce, pečeň, obličky a pľúca, tieto orgány sú kľúčové pre nevyhnutné fungovanie tela, a pokiaľ ich regeneráciu ošidíme, môžeme cez deň aj kolabovať.

Mať v byte klimatizáciu dnes nie je žiadny prepych a luxus, toto platilo za socializmu, ale dnes sú tieto zariadenia na takej cenovej hladine, že nie je problém mať klimatizáciu inštalovanú v byte, aj na chate. Drahá nebýva ani jej prevádzka, nemusíte ju zapínať deň čo deň, postačí iba v letnom období, keď teploty stúpajú tak vysoko, že sa vám zle spí, ale inak môžete zariadenie ponechať vypnuté, podstatné hlavne je, že ho máte k dispozícii, a že ho uvediete do prevádzky, kedykoľvek je to potrebné.