Produkty

Zvýraznite svoje oči

Všimla som si, že poslednú dobu naozaj veľmi často chodievam na rôzne akcie a plesy. Predtým som tak často nechodievala, ale teraz som stále na nejakej oslave, plese alebo svadbe. Problém je, že mám pocit, že neustále vyzerám presne takisto. Je to veľmi ťažké, pretože si naozaj myslím, že by som mala skúsiť niečo iné. Ale nebudem si predsa stále kupovať iné šaty. Nie som nejaká celebrita, aby som si nemohla dovoliť chodiť na dve akcie v rovnakých šatách. Prečo by som sa kvôli tomu mala stresovať? Je jasné, že je to veľmi dôležité, takže som sa rozhodla, že sa musím nejakým spôsobom ozvláštniť, niečo na sebe vyslovene zvýrazniť. Ale čo by to mohlo byť?

oko

Vlasy?

Ruky?

Šaty?

Nohy?

Oči?

Nakoniec vyhralo práve to posledné. Oči si asi naozaj zaslúžia žiariť a práve preto som začala premýšľať nad tým, čo by som mohla urobiť, aby boli skutočne krásne, veľké a žiarivé. Nakoniec som na to prišla, len som zatiaľ nevedela, ako sa s tým popasujem. Rozhodla som sa, že si objednám umelé mihalnice. Stavila som na značku ardell, ktorá je po celom internete naozaj známa a obľúbená, navyše má skutočne veľmi veľa prevedení, ktoré by mohli sedieť práve môjmu oku. Bola som šťastná, že mi niečo takéto napadlo, pretože to bolo podľa mňa perfektné rozhodnutie.

oči

Aj keď som si najprv nebola istá v aplikácii, chcelo to len trochu cviku a hneď som vedela, ako mám na to ísť. Preto som to už vedela postupne urobiť naozaj veľmi rýchlo. Takže som sa rozhodla, že si to budem dávať na každú oslavu, na ktorú pôjdem. Zaujala som naozaj každého, kto sa na mňa pozrel a bolo fajn užívať si toľko pozornosti. Bola som šťastná, že konečne môžem vyzerať výborne bez toho, aby som sa nejako veľmi odhalila či zmaľovala ako kraslica. Kto by povedal, že stačí tak málo? Som rada, že to nakoniec presne takto vyšlo. Teraz bývam krajšia ako nevesta.