Produkty

Vaše ruky prezradia skutočne veľa!

Aj keď tomu možno neveríte a možno tomu nechcete ani veriť, Vaše ruky prezrádzajú skutočne veľa. Je jedno koľko máte rokov, v tomto prípade na tom skutočne nezáleží. Samozrejme, že ruky patria medzi jedným z ukazovateľov pravého veku, ale taktiež o Vás prezrádzajú omnoho viac, než by ste očakávali a možno požadovali!

nehty

Prvotný dojem je skutočne dôležitý a čo všetko ho tvorí?

Už ste sa niekedy nad tým zamysleli, ktoré ukazovatele ovplyvňujú Náš prvotný dojem. Prečo jedného človeka máme radi a iného zase nie? Prečo Nás jeden okúzli priam okamžite, niekto Nás zase priam vydesí a u iného si nie sme úplne istý?
Keď sa stretnete prvý krát s niekym cudzím, s niekým koho ste nikdy nevideli, prvé čo si všimnete je:

– celková sympatia, čo z daného človeka vyžaruje,
– oči, tie sú bránou do duše a prezradia viac, než si myslíte,
– úsmev a smiech, je úprimný alebo klame?
– podanie ruky! A pri tomto bode dávajte skutočne pozor. Aké sú jeho alebo jej ruky? Jemné na dotyk? Drsné? Príjemné? Nepríjemné, Nechty sú ohrýzané alebo dokonale upravené?

Predstavte si, že spoznáte napríklad ženu, ktorá je dokonale upravená. Každučký muž sa za ňou otočí aj dokonca každučká žena. Je prekrásna, krásne vonia, je zaujímavo oblečená, každý si povie na prvý pohľad, že sa o seba stará. Jej úsmev je okúzľujúci a oči krásne priezračne a čisté.
Zrazu Vám táto dokonalá žena podá ruku, má ju nepríjemne drsnú, krém na ruky nevidela snáď nikdy a keď sa jej pozriete na jej nechty sú priam odpudzujúce. Absolútne neupravené, ohrýzané a skutočne nepekné.

francie

Čo si o tejto žene pomyslíte?
Už rozumiete tomu, prečo sú ruky a nechty tak dôležité? Ak sme Vás teraz trošku vydesili, nerobte si s tým veľkú hlavu! Navštívte Náš webový portál a sekciu nails a Vaše nechty môžete premeniť na okúzľujúce už teraz! Plno nápadov, inšpirácii pre krásne a jedinečné nechty!