Nezařazené

Oblečenie, ktoré vládne

Čo sa týka dnešnej doby, ženy majú vlastne obrovské šťastie. Viete, prečo? Pretože teraz je naozaj moderné takmer úplne všetko. Čokoľvek, čo na seba navlečiete znamená istú formu módneho prejavu a ak by to niektorí ľudia označili za krok vedľa, vy vždy môžete tvrdiť, že sa chcete takýmto spôsobom prejaviť. Alebo jednoducho spôsobiť to, že sa za vami bude každý na ulici otáčať. Nie každý má guráž dať si na seba čokoľvek. Keď sa však rozhodnete, že budete búrať zaužívané trendy, musíte vedieť aj to, čo je moderné práve teraz. Napriek tomu, že je toho skutočne veľa.

korále
 
Športová elegancia
 
Toto je niečo, čo mnohé ženy obľubujú, ale zároveň nenávidia, pretože nevedia, čo to vlastne znamená. Nejde len o to, kombinovať šaty s teniskami. Máloktorá žena si trúfne obuť lodičky k teplákom. V poslednej dobe je veľmi obľúbená kombinácia elegantného saka a výrazných tenisiek. Či už farebne, alebo prevedením. Neodsudzujte to, kým to neskúsite.
 
Pastelové farby
 
Tie vládnu trendom už niekoľko sezón po sebe, no práve táto bude prelomová. Modrá, zelená, oranžová, všetky tieto farby sú ultra populárne v kombinácii s čímkoľvek, no kraľovať im bude jednoznačne pastelová ružová. Práve s ružovou farbou prichádza čoraz viac a viac svetových značiek a módnych návrhárov a je jasné, že túto sezónu zažíva svoj vrcholový comeback.
 
Povedz to tričkom
 
Nápisy na tričkách neboli nikdy také populárne ako teraz. Či už si kúpite tričko s logom vašej obľúbenej kapely, alebo jednoducho vyjadríte niečo, čo si myslíte. Je to len na vás a verte tomu, že to budete milovať. Či už len v spojení s džínsami a plátenkami, alebo s áčkovou sukňou a balerínkami.

rifle
 
Atypické strihy
 
Na tričkách, na šatách, na nohaviciach. Nezáleží na tom, ako ich nosíte, moderné je to, čo je iné. Nesmiete to samozrejme prehnať a prekombinovať, no správne spojenie vzorov a materiálov je to najlepšie, čo môžete urobiť.