Produkty

Perfektný pohľad v každej situácii

Vždy som si dávala záležať na tom, ako vyzerám. Hoci, keď som bola malé dievčatko, bola som ako také chlapčisko. Vždy som mala zodraté kolená, deravé úplne všetky nohavice a moja mamina zo mňa mala hlavu v smútku. Vždy som chodila vonku iba s chalanmi a myslím, že som prišla stále domov celá od blata. Pamätám si, že som sa nechcela umývať, nechcela som sa česať a za žiadnych okolností som si nikdy neobliekla sukňu alebo šaty. Zmenilo sa to, až keď som prišla do puberty.

oko

Keď som mala nejakých trinásť rokov, začala som si uvedomovať, že som dievča, aj keď sa správam ako chlapec. Zrazu mi to prišlo extrémne neprirodzené, nechcela som vyzerať ako neposlušný chalan. Stále som chodila okolo výkladov a obzerala som pekné oblečenie a zo dňa na deň som sa začala obliekať úplne inak. Páčili sa mi volány, kvety a začalo ma zaujímať všetko okolo dievčenského sveta. Mamina bola naozaj nadšená a myslím, že ja tiež.

Mamina bola konečne spokojná, pretože odvtedy so mnou mohla preberať všetko, ohľadom módnych trendov, až po typy v líčení. Časom som v tom bola naozajstný expert a chcela som, aby vynikli najmä moje oči. Preto som často používala umelé riasy a kvalitné lepidlo na mihalnice. Nahovorila som na to aj moju maminu a bola som veľmi šťastná, pretože z toho bola nadšená rovnako ako ja. Nemusela https://www.sport.cz/fotbal/reprezentace/clanek/922235-jarolimuv-evergreen-neni-reprezentacniho-srazu-aby-nemusel-delat-rosady-v-kadru.htmlsi totižto oči už vôbec maľovať. Kedy sme to ocenili najviac? Keď sme išli na dovolenku.

řasy

Ženy chcú byť krásne aj vtedy, keď sú pri mori, no aj ten najlepší vodeodolný mejkap vašej tvári nedá prirodzený efekt, aký by ste chceli. Ak sa na pláž nechcete príliš maľovať, no chcete byť krásna a neodolateľná, toto je pre vás to pravé. Je to oveľa lepšie ako maskara. Konečne som mohla byť na pláži a nebáť sa, že budem vyzerať ako rozmazaná panda. Svojím pohľadom ohromím každého, aj keď na sebe nemám tiene a linky.