Produkty

Škridle, vhodné aj na prístrešky

Po čase bývania ste sa rozhodli, že prišiel čas doplniť k vášmu domu aj nejaký typ prístrešku? Hovoríme napríklad o krytej terase, prípadne o prístrešku na aute. Čo sa týka stavby prístrešku, ak máte pár skúseností, prípadne kamarátov, ktorí sú vám ochotní a schopní pomôcť s realizáciou vášho nového prístrešku, máte vyhraté, ušetríte totižto množstvo finančných prostriedkov. V tomto článku vám prinášame pár dôvodov, prečo by ste na strechu prístrešku mali použiť práve škridle.

hodně střech

Pár výhod prístrešku so škridlou

Ak ste sa rozhodli pre stavbu prístrešku, či už nad vaše vozidlá alebo nad terasu, určite jedným z dôvodov takéhoto rozhodnutia je prekrytie plochy pod prístreškom. Teda, by bolo nelogické, keby ste prístrešku nevytvorili aj adekvátnu strechu, ktorá zabráni vonkajším vplyvom zničiť to, čo sa nachádza pod prístreškom. Ak teda chcete prístrešok nad autá, chcete ho asi preto, aby ste v zime nemuseli odhadzovať sneh z auta, alebo nechcete aby vám v lete na auto priamo svietilo slnko. Ak zase chcete prístrešok nad terasu, pravdepodobne z dôvodu, aby bolo možné sedieť na terase aj v prípade, že von akurát prší, prípadne na to aby bolo terasu možné využívať aj za tých najhorúcejších letných dní a aby ste vyhli priamemu slnku. V takomto prípade, vám odporúčame použiť na strechu takýchto prístreškov škridlu. Pýtate sa prečo? Odpoveď je veľmi jednoduchá a to, že ak použijete škridle, takého istého tvaru ako máte na streche domu, prístrešky nebudú biť do očí, celý váš dom aj s prístreškami bude krásne ladiť a bude jednotný. Okrem takéhoto prostého dôvodu je ale hlavným dôvodom odolnosť. Škridle sú mimoriadne odolné voči poveternostným vplyvom, majú dlhú životnosť a nemusíte sa báť prepustenia napríklad vody a podobne.
oranžové střechy

Nezabudnite na kvalitu

Veľmi dôležitou súčasťou prístrešku, aby plnil funkciu na to, prečo ste ho stavali, je veľmi dôležité aby bol vyrobený z kvalitných materiálov. Iba v prípade, že použijete kvalitné škridle na zastrešenie vášho prístrešku si budete môcť užívať všetky vyššie uvedené výhody. Tým, že budete dbať na to, že použijete len kvalitné materiály, ušetríte do budúcnosti finančné prostriedky, pretože to čo je kvalitné, má spravidla dlhšiu životnosť oproti tomu menej kvalitnému. Ak máte záujem o kvalitné škridle, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://krytina.sk/, kde okrem kvalitnej škridle, nájdete aj množstvo zaujímavých a dôležitých informácii.