Business

Služba krtkovania nonstop 24/7

Určite ste už zažili pocit, kedy sa Vám vyskytla havária s upchatým potrubím a riešili ste v panike, čo skôr. Haváriu vždy sprevádzajú aj materiálne škody a výčitky, že ste zanedbali prevenciu nepomáhajú.

women-740661_640

Vtedy Vám do hodiny pomôže nonstop havarijná služba krtkovanie, ktorá je pohotová, pružná a najmä profesionálna. Vaše upchaté potrubie, kanalizáciu a dokonca aj šachtové priestory spoľahlivo vyčistí a v prípade, že máte záujem ponúknu Vám možnosť prevencie do budúcna a takisto aj doplňujúce vodoinštalačné práce. V prípade akútnej situácie profesionálne odstráni nanesený kal a nečistoty, ktoré Vám upchali potrubie dvoma najčastejšie využívanými spôsobmi. Obidva sú s rovnakým a dokonale kvalitným výsledkom, s ktorým budete spokojní.

Prvou možnosťou je vsunutie rotujúceho telesa na elektromechanickom princípe do potrubia, až takmer do hĺbky 25 m, ktoré ho krúživým pohybom postupne a kvalitne zbaví nečistôt. Pomocou doplnkov a nadstavcov k špeciálnym frézam sa dajú predmety vytiahnuť a uvoľniť upchatý odtok. Druhá možnosť je čistenie potrubia a vyriešenie havárie pomocou vysokého tlaku vody a čerpadla, ktoré takisto odstráni Váš hlavný problém.

Riešenie havárie a jej odstránenie Vám profesionálni pracovníci vykonajú s čo najmenším znečistením okolia a pomôžu Vám s riešením následných vodoinštalačných prác. Ponúknu Vám v rámci prevencie detailný monitoring Vášho potrubia a kanalizácie, aby ste sa v budúcnosti vyhli havárii. Farebný záznam z kamery si môžete naštudovať a rozhodnúť sa, ako budete ďalej postupovať.

lost-places-1798643_640

Kontakt je k dispozícii nonstop, aj bez ohľadu na nočné hodiny alebo obdobie sviatkov a víkendov. Občas totižto platí pravidlo, že havária prichádza v nevhodnej chvíli a nevyberá si čas.

Nonstop havarijná služba je pružná, profesionálna a je pre Vás k dispozícii takmer stále. Je tu pre Vás a vyrieši akýkoľvek problém.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup