Business

Teplo domova – vykurovanie domu už nie je problémom

house-1353389_1920

Vykurovanie domu už nemôže byť problém! Spoločnosť FLAGA ponúka množstvo najmodernejších riešení podľa vašich individuálnych potrieb, z ktorých si môžete vybrať, ako sa vám páči.

Tradičné vyhrievané vykurovanie domov je veľkým problémom. Palivo musíme nielen zohnať, ale aj niekde uložiť, vyčistiť prach a sadze, ktoré sú s ním spojené, pamätať na to, aby ste ich zapálili, alebo aby oheň horel – a tu máme iba považované za úvahy o pohodlí. Bežné kúrenie na drevo a uhlie predstavuje riziko otravy oxidom uhoľnatým, a preto je potrebné dbať nielen na každodennú starostlivosť, ale tiež na to, aby kominár pravidelne kontroloval komín. V neposlednom rade sú produkty spaľovania z konvenčného vykurovania veľmi škodlivé pre životné prostredie. Preto nezáleží na tom, ako sa ohrieva.

Komplexné riešenie

Je možné, že vykurovanie domu je súčasne pohodlné, čisté, bezpečné a dokonca šetrné k životnému prostrediu? Áno! FLAGA ponúka práve také riešenia. Ak uvažujete o vykurovaní domu, najlepším riešením je palivová nádrž. Plynové nádrže sú k dispozícii v rôznych veľkostiach, takže ich veľkosť je možné prispôsobiť vašim potrebám vykurovania. Okrem toho je plynové kúrenie zabezpečené na miestach, kde ešte nie je zavedená plynárenská sieť. Plynová nádrž môže byť umiestnená buď na pozemku, alebo v podzemí. Nie je nič jednoduchšie ako použitie plynovej nádrže FLAGA – plyn si môžete jednoducho objednať prostredníctvom zákazníckej linky. FLAGA vám dodá plyn cisternovým autom najneskôr do 10 dní od objednania. Pretože sa FLAGA zaväzuje aj diaľkovo monitorovať hladinu plynu v nádrži, nemusíte dávať pozor na množstvo plynu v nádrži. Keď hladina plynu klesne pod kritickú hranicu, personál FLAGA to oznámi a zabezpečí doplnenie.

Ďalšou výhodou tankovaného skvapalneného ropného plynu je, že sa pri spaľovaní produkuje minimálne množstvo vedľajších produktov, takže palivová nádrž nie je len ekologickým riešením, ale aj efektívnym a ekonomickým riešením. Teplo domova je tiež pocitom bezpečnosti – nádrž a profesionálne plynové kúrenie nainštalované profesionálmi sú v porovnaní s tradičnými riešeniami streľby oveľa bezpečnejším riešením. Stručne povedané, vykurovanie skvapalneným plynom je pohodlné, čisté, bezpečné a ekologické riešenie.

https://www.flaga.sk/