Auto moto

Vaše deti pôjdu do škôlky s radosťou


Čo by rodičia neurobili pre svoje deti? Ide im hlavne o to, aby ich maličkí boli šťastní a spokojní. A preto aj v období, kedy musia rodičia do práce, sa snažia deťom zariadiť opatrovanie, z ktorého budú mať radosť.
Prioritou je rodinné prostredie, milé vychovávateľky, tety, či pani učiteľky a pestrý program, ktorý deti na niekoľko hodín zabaví a nebudú mať čas na smutnenie za rodičmi. K tomu zdravé stravovanie a pobyt na čerstvom vzduchu a deti i rodičia budú spokojní.

stavebnice

Možno práve z týchtodôvodov sú veľmi obľúbené a žiadané súkromné zariadenia ako napríklad .
Opatrovateľské centrum priamo v hlavnom meste Bratislava, ktoré vychádza v ústrety rodičom i deťom maximálne ako to len ide. Zárukou pohodlia je budova rodinného typu postavená v tichom prostredí. Nízky počet detí je zárukou toho, že o vaše dieťatko bude postarané najlepšie ako môže, pretože je možný individuálny prístup.

I rodičia budú mať istotu, že zverili svoje dieťa do dobrých rúk a môžu sa spoľahnúť. Výhodou je tiež fakt, že deti sú prijaté už od jedného roku veku a i s plienkou, či s cumlíkom.

Centrum poskytuje aj vzdelávacie možnosti a to od jazykov, po hru na hudobný nástroj, až po výtvarné umenie. Drobčekovia sa tak už od ranného veku budú snažiť rozvíjať svoje vedomosti a predpoklady i talent.
Pobyt na čerstvom vzduchu na záhrade či pravidelné výlety sú súčasťou celého procesu a deti sa tešia na každý nový zážitok.

andílek

Čerešničkou na torte je možnosť dohovorenia sa i na večerné opatrovanie.
V prípade stravovania ide o pestrý jedálniček vrátane pitného režimu. Deti sa stravujú v oddelenej miestnosti, ktorá je upravená na jedáleň a tým si deti veľmi rýchlo osvoja stravovacie návyky. Nechýbajú servítky a príbory, ktoré k stravovanou patria.
Spokojnosť detí je na prvom mieste.