Produkty

Výmena zábradlia vám nezaberie viac ako deň

Dnes veľmi letia rôzne dizajnové zábradlia alebo také, ktoré sú vyrobené zo špeciálnych a kvalitných materiálov. Móde sme podľahli aj my a zábradlie na schodisku v dome, sme si nechali vymeniť. Vlastne sme si ho nakoniec menili sami, pretože firma, ktorú sme si objednali, na poslednú chvíľu zrušila termín. Vďaka tomu vám však viem zodpovedne povedať, že to sami zvládnete určite aj vy. Samozrejme iba pod jednou podmienkou, a to tou že budete mať všetko pekne pripravené.Dlhé drevené schody so zábradlím.jpg

Nebudem vám popisovať všetky práce, ktoré musíte urobiť pred osadením nového zábradlia. Podstatné je to, aby ste odstránili staré zábradlie. Ak plánujete aj výmenu schodov alebo ich opravy, urobte tak spolu s výmenou zábradlia. Verte mi, ušetríte si mnoho práce aj peňazí.
Priestor sa snažte pripraviť tak, aby bolo všetko čisté, odpratané od stavebného odpadu, staré zábradlie vyneste mimo daný priestor, pozametajte, pozmývajte, jednoducho si schodisko pripravte do posledného detailu. Snažte sa všetko pripraviť tak, aby vám nič nezavadzalo a aby ste sa mohli v priestore pohybovať bez obmedzení.

Ďalšou vecou, na ktorú je potrebné myslieť dopredu, je všetko príslušenstvo k zábradliu. Keď si ho objednáte alebo vyberiete v predajni, z najväčšou pravdepodobnosťou, jeho súčasťou nebudú také veci, ako je kovanie zábradlia https://lmmont.sk/kategoria-produktu/zabradlie/kovanie-zabradlie/, skrutky, úchyty a taktiež madlá, teda rúčky, ktorých sa viete pridržať. Všetko závisí od konkrétneho typu zábradlia, od toho, z akého materiálu je vyrobené a tak ďalej.Veverička na kovovom zábradlí.jpg

To, že si musíte pripraviť aj všetko potrebné náradie a iné pomôcky, je snáď jasné. Na škodu nie je ani to, ak si aspoň v hlave naplánujete presný postup prác. Samozrejme, že počítam s tým, že viete ako na to. Ak nie, máte internet, tak si sadnite za počítač a všetko si naštudujte. Verte či neverte, ale s poriadnou prípravou vám výmena starého zábradlia za nové, zaručene nepotrvá dlhšie ako jeden deň.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup