Nezařazené

5 typov ako pôsobiť upravene, aj keď ráno nestíhate

Ranné vstávanie je pre mnohé z nás poriadne neprijemná záležitosť. Ak ani vy nepatríte k ranným vtáčatám a sem-tam zápasíte s posúvaním budíčka, potom určite viete, že tomuto spánkom ukradnutému času príde väčšinou za obeť náš čas strávený pred zrkadlom. Preto tu je zopár tipov ako vyzerať na prvý pohľad upravene, aj keď vám zostáva iba minútka pred zrkadlom:

lodičky

1)      Elegantný top
Ak nemáte čas riešiť precízny make-up a nechcete riskovať krivo nakreslené očné linky zamerajte sa na oblečenie, ktoré je na prvý pohľad z kvalitného materiálu. Váš celkový outfit na prvý pohľad pozdvihne top zo šifónu, sametu, zamatu, či s prvkami krajky.
 
2)      Červený rúž
Ak existuje rýchly spôsob ako na tvári vytvoriť dojem upravenosti, potom je to červený rúž. Veď už od nepamäti ho mnohé ženy nosievajú so sebou v kabelke k rýchlemu osvieženiu vzhľadu počas dňa, keď už naša ranná snaha nad výzorom nie je badateľná.
 
3)      Vlasy zapnuté vzadu
Ak nie ste superžena a nedokážete počas svojho kratučkého času na vychystanie riešiť stav svojich vlasov česaním, natáčaním, či žehlením, potom určite spravíte lepšie ak si vlasy zopnete vzadu do jednoduchého copu. Prieskumy navyše ukazujú, že ženy s vlasmi zviazanými vzadu pôsobia suverénnejšie ako ženy s rozpustenými vlasmi.
 
4)      Veľké náušnice
Aj bez zdĺhavého líčenia vieme tvár ozdobiť iným spôsobom. Skúste zladiť so svojím oblečením masívnejšie náušnice a opäť budete pôsobiť, že ste sa svojmu výzoru venovali dlhšie. A koľko času, už len zaberie nasadenie náušničiek v porovnaní s líčením. Len sa pozrite smerom ku svojej kozmetickej taštičke.

kosmetika
 
5)      Hydratácia a lícenka
Nemáte síce čas venovať sa kompletnému mejkapu, ale vlastníte jednu z tých paliet na líčka a tónovanie pleti? Potom vezmite štetec a tmavšími odtieňmi jemne zvýraznite lícne kosti od uší až k perám do stratena, a bledý rozjasňovač použite na oblasť pod očami. Tejto rýchlej procedúre by malo predchádzať nanesenie ľahkého hydratačného krému, ktorý taktiež instantne vylepší dojem z vašej pleti.