Produkty

Breaking Bad vo filme?

Každý fanúšikov seriálov musí poznať jeden z najväčších pojmov- Breaking Bad (Perníkový tatko). Hádam ani nemusím spomenúť, že išlo o jeden z najpopulárnejších seriálov všetkých čias, ktorý mal dokopy 5 sérií. Prečo ale píšem v minulom čase? Nuž, už 5 rokov sme sa nedočkali nového pokračovania a pozerať kolom dokola staré časti už prestáva byť atraktívne. Práve z tohto podnetu má prísť do pre divákov a fanúšikov tohto seriálu očakávaná novinka vo filmovej podobe.

promítání

Údajne má ísť o dvojhodinový film od spoločnosti AMC, ktorý má z určitého pohľadu nadväzovať práve na tento úspešný, no už päť rokov mŕtvy seriál.
Tvorca zodpovedný za toto úspešné dielo- Vince Gilligan oficiálne potvrdil, že natáčanie filmu bude realitou, respektíve film je v aktuálnom štádiu prípravy. To je však iba jeden z mála detailov, ktoré sa rozhodol poskytnúť, pravdepodobne nechce svojim divákom pokaziť prekvapenie. Sám Gilligan je pritom scenáristom, bude producentom a zrejme i režisérom.

otazníky

Ide o čerstvú informáciu a zatiaľ nie je isté či pôjde o voľné pokračovanie seriálu, alebo úplne iný príbeh s novými postavami, ktorý sa však bude odohrávať tam, kde Perníkový tatko skončil. Bryan Cranston, čiže herec, ktorý stvárnil v Breaking Bad hlavnú postavu nevylúčil, že si v tomto novom filme zahrá. No všetci zúčastnení by akoby držali nejaké tajomstvo. Každopádne v oboch prípadoch môžeme očakávať podobný štýl deja a zrejme i viaceré súvislosti. Najčerstvejšou dostupnou novinkou je zatiaľ názov filmu a to Greenbrier. Väčšina fanúšikov a médií očakáva určité prepojenie, minimálne podobný scenár, nakoľko ten prišiel z pera už spomenutého Gilligana. Teda sú tu určité náznaky ako aj predpovede znalcov filmového sveta, ktoré poukazujú na niečo v zmysle sfilmovaného Breaking Bad. Žiaľ, zatiaľ môžeme len konšpirovať a vychádzať z minima známych faktov.

klapka

Vieme však, že na filme sa už oficiálne pracuje a jeho ukončenie sa plánuje na február 2019.