Nezařazené

Domov a jeho zariadenie

Každý z nás z času na čas rieši zariadenie svojho bytu či domu. Rozhoduje sa aký dizajn si zvolí a aké vhodné doplnky si vybrať. Určite chceme aby celý priestor spolu ladil a vyzeral na pohľad veľmi pekne. Taktiež sledujeme rôzne trendy v bývaní a snažíme sa ísť z dobou. Niektorý do zariadenia investujú mnoho peňazí. Je to však naozaj potrebné?

koupelna

Práve touto otázkou sa budem zaoberať vo svojom článku. Pozrieme sa na to ako si zariadiť svoj domov a či je potrebné mať v ňom najmodernejšie kúsky. Samozrejme záleží to od každého z nás a taktiež od finančných možností, vkusu a ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú zariaďovanie a nakupovanie nábytku a doplnkov.

Podľa môjho názoru zariadenie bytu nemusí byť vôbec dokonalé, práve naopak nedostatky ho robia výnimočným. Dôležité je cítiť sa doma útulne a príjemne. Zariadenie nie je vôbec dôležité. Práve v dnešnej dobe sú domy a byty zariaďované úplne jednoducho a sú vyskladané z rôznych kúskov nábytku. Pokojne aj so starších kúskov, ktoré iba trochu upravíte a dáte im druhý dych. Vôbec by som sa teda nezaťažovala tým, či všetko ladí ako má a že niečo nie je úplne dokonalé.

Kvety

Veľmi vhodným doplnkom sú kvety. Vyberte si rôzne druhy a pokojne aj veľa kvetov. Množstvo zelene dodá vášmu domovu úplne iný nádych. Rastliny dokážu krásne oživiť priestor a dodať mu nádych prírody. Existuje množstvo druhov kvetov, ktoré netreba často polievať a stačí im iba základná starostlivosť. Nemusíte sa teda báť, že Vám pribudnú starosti navyše!

prostírání

Jednotlivé rastliny rozmiestnite po celej miestnosti napríklad po obývačke. Neverili by ste ako veľmi dokážu zútulniť váš domov. Budete príjemné prekvapený a navyše skvalitnia aj vzduch vo vašom domov, keďže vieme, že rastliny produkujú kyslík. Prispejete tým aj ku svojmu lepšiemu zdravotnému stavu. Nech už si zvolíte čokoľvek, musíte myslieť na to aby ste sa v priestore cítili dobre. Nezáleží na cene nábytku ale na pocite, ktorý máte keď vkročíte do svojho domova!