Produkty

Leto strávené na balkóne

Či už vlastníte rozľahlejšiu terasu alebo pomerne malinký balkón, v oboch prípadoch ide o výhodu a možnosť inšpirovať sa súčasným trendom, ktorý nám poukazuje, že aj menší priestor v podobe balkóna sa dá využiť k príjemnej relaxácii a sympatickému pobytu.
Vraví o tom aj fakt, že v súčasnosti tieto síce útulné priestory poskytujú estetickú stránku a ich znakom je napríklad štýlové sklenene zabradlie na balkon.Záclony, vstup na otvorený balkón

  • Teda nie, nemusíme z nich spraviť skládku, ale sympatický obývací priestor navyše, ktorý nám umožní nadýchať sa čerstvého vzduchu a pritom napr. sedieť na stoličke, oddychovať a popíjať svoju kávu.

Tých možností využitia je v skutočnosti viac, môžeme tu čítať, raňajkovať, počúvať hudbu cez slúchadlá,… čokoľvek v rámci možností uznáme za vhodné. K tomu však bude potrebné isté zariadenie tohto priestoru do konkrétnej podoby, ktorá by zodpovedala našim plánom.
Ako len začať,… no asi tým, že v prvom rade si tu budeme chcieť niekam sadnúť. Ale ako, kam? V takýchto prípadoch sa odporúča napríklad praktický sedací vak, hojdacia sieť,… ale prečo sa neuspokojiť aj s obyčajnou stoličkou? V prípade balkónov menších rozmerov hojdacia sieť vlastne ani nie je práve ideálny nápad, komfortné by bolo skôr menšie hojdacie kreslo.Budova, balkóny, dáždniky proti slnku
Z hľadiska nábytku ako stolička a stôl si môžeme vybrať z tkzv balkónového nábytku, ktorý je spravidla menších rozmerov a ľahký na prenos. Teda v prípade, ak takýto podobný inventár nenájdete kdesi odložený u vás doma či v pivnici.
A samozrejme celé pohodlie vylepší deka, nemala by chýbať ani pokrývka podlahy, stačí menší koberec.
Následne je čas na relax a tu môže pomôcť šikovný bluetooth reproduktor s vašou obľúbenou hudbou (v prípade nervóznych susedov slúchadlá do uší), vezmite si sem so sebou http://obase.cz/kdyz-musite-do-vezeni/co-s-sebou-do-vezeni/ svoju obľúbenú knižku alebo časopis, na stolík nachystajte studenú misu, nejaký nápoj a celý čas je už iba v znamení príjemného oddychu, kde nechýba ani dispozícia čerstvého vzduchu a slniečka.