Nezařazené

Strieborná retiazka ako darček? Určite áno.

Chcete potešiť svoju partnerku, manželku, mamu, či inú ženu, ktorá vám je blízka a na ktorú ste ochotní minúť viac, ako len pár Eur? Strieborná retiazka je najlepšia voľba. Dáte jej najavo, ako veľmi si ju ceníte a zároveň darčekom v podobe šperku v podstate nič nepokazíte. Striebro pôsobí neutrálne, jemne, žensky, nie príliš vyzývavo. Hodí sa ako mladším ročníkom, tak aj staršej generácii. Avšak pred kúpou akejkoľvek retiazky by ste sa mali predsa len trochu zamyslieť nad štýlom dámy, ktorú sa chystáte obdarovať. Striebornú retiazku totiž ženy rady kombinujú s oblečením. Muži možno takto detailne nerozmýšľajú, pre ženu je retiazka módnym doplnkom. Strieborná retiazka sa hodí ženám, ktoré nosia tmavšie odtiene oblečenia – modrá, čierna, biela, sivá. Pozor by ste si mali dať aj na hrúbku striebornej retiazky. Hrubé reťaze s veľkými očkami potešia skôr partychtivé mladé ženy alebo rockerky. Aj keď sú reťaze v súčasnosti horúcim trendom, keď si nie ste istí, či vaša dáma tieto módne hity sleduje, zbytočne neriskujte. Ak ste však vo vašom okolí vychýreným módnym guru a na vaše rady ženy dajú, nič vám nebráni podarovať aj takýto typ striebornej retiazky.

Striebro

Rozhodujúci je tiež výber správnej dĺžky. V tomto prípade by ste mali mať napozeraný krk budúcej majiteľky striebornej retiazky do detailov. Čím hrubší krk, tým je potrebná väčšia dĺžka retiazky. Zároveň, ak plánujete dokúpiť aj prívesok, treba dbať na to, aby správne vynikol. V dekolte môže prívesok na príliš dlhej retiazke zapadnúť.

Retiazka

Na druhej strane, dlhšia strieborná retiazka s príveskom na tričku alebo šatách bez výstrihu vie byť príjemným doplnením outfitu. Pri kúpe si taktiež dajte pozor, aby ste nedostali mačku vo vreci, to znamená napodobeniny striebornej retiazky. Navštívte preto radšej overené obchody, ako je https://gameon.sk/strieborne-sperky/retiazky/36-31. Akákoľvek strieborná retiazka z ich sortimentu zaručene poteší srdce každej štýlovej dámy.